Nejen Rašilov a Hybnerová! Proč ztroskotala další manželství slavných? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Nejen Rašilov a Hybnerová! Proč ztroskotala další manželství slavných?

Vanda Hybnerová a Saša Rašilov jsou už minulostí.
Vanda Hybnerová a Saša Rašilov jsou už minulostí.  (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Roman Souček, koláž Ahaonline.cz )

PHarmonie, věčná láska; tak byli považování za ukázkové a stabilní hvězdné manželství. Jenomže máloco bývá tak růžové, jak se zdá. Slavný herecký pár Saša Rašilov (41) a Vanda Hybnerová (45) se rozchází. Hodně lidí šokoval krach, za nímž jsou ovšem několikaměsíční neshody, mladší milenka a odloučení. Ale co, nejsou sami… Podívejte se, jaké konce manželství otřásly českým showbyznysem v posledních letech.

NEJ překvapivější: Lucie Bílá (47) – Václav Noid Bárta (33)

Doba manželství: 2 roky

Taková romance to byla. Všechno se provalilo, když se objevily snímky Noida, jak se líbá s neznámou blondýnkou. Bílá ihned vydala prohlášení, že spolu už delší dobu nežijí. A podala žádost o rozvod. Noid ale s prázdnou neodešel. Zpěvačka byla během vztahu štědrá, darovala mu luxusní motorku, mercedes, nechala otevřený účet…

NEJ trapnější: Iveta Bartošová (47) – Jiří Pomeje (49)

Doba manželství: 2 roky

To bylo slávy! K obřadu na Hluboké přivezl nevěstu Ivetu prezidentský kočár z 19. století, tažený kladrubskými bělouši. A ženich Jiří přiklusal na bílém koni. Slova jak se šíleně milují, jak společně zestárnou a také zemřou, vykřikovali do celého světa. Jenomže jeho dluhy a lehkovážný život a její psychické propady, byly větší překážkou soužití, než si oba mysleli. „Zničil by mne i mého syna,“ tvrdila. Dál už »pohádku« každý zná.

NEJ šokující: Zlata Adamovská (54) – Radek John (59)

Doba manželství: 22 let

On žil dvojí život. A sedm let Zlata Adamovská nepřišla na to, že má v paralelním vztahu ještě dceru! „Připadám si jako blázen. A on je opravdu výjimečný talent, tohle dokáže málokdo,“ nechala se slyšet herečka.

NEJ bouřlivější: Vendula Svobodová (42) – Patrik Auš (34)

Doba manželství: 3 roky

Začala to Aušova nevěra, Svobodová se z jeho domu odstěhovala. Pak se dali dohromady a vdova po skladateli Svobodovi začala budovat hnízdečko lásky. Vše ale zase trvalo jen krátce. Hádky, zlostná slovíčka, pláč. Auš se odstěhoval do hotelu. Udobřování střídaly žárlivé scény. Ne, tohle se dát dohromady nepodařilo.

NEJ sledovanější: Leoš Mareš (37) – Monika Marešová (39)

Doba manželství: 4 roky

Už pět měsíců po svatbě poznal moderátor Gábinu Dvořákovou a chtěl opustit rodinu. „Jednou při večeři mi řekl, že se chce rozvést. Málem to se mnou švihlo. Jemu tehdy přeskočilo, myslel rozkrokem,“ popsala Monika. Následovalo ujišťování, že s milenkou skončil, ale po čase Monika pochopila, že to nemá smysl.

NEJ rychlejší: Iva Frühlingová (31) – Richard Krajčo (36)

Doba manželství: půl roku

Byla to láska jako trám, ale idylka krátce po svazku vyprchala! Ivě údajně vadila velká vytíženost zpěváka a herce a jeho aktivity mu nechtěla tolerovat. „Občas se chovala hystericky,“ práskl Krajčo, který se odstěhoval. Ona podala žádost o rozvod.

NEJ ukvapenější: Libor Bouček (33) – Marianna Ďurianová (37)

Doba manželství: půl roku

Už pár týdnů potom, co si řekli »ano«, se začaly šířit zprávy, že to mezi nimi neklape. Pak Mariannu přistihli, jak ráno odchází z bytu milionáře Jana Novotného a bylo »vymalováno«. Moderátor má v lásce pech. Nevyšlo mu ani druhé manželství s právničkou Janou Hlaváčkovou.

NEJ smutnější: Veronika Freimannová (58) – Jaroslav Brabec (59)

Doba manželství: 30 let

Herečka musela mít nad hlavou svatozář. Její muž měl vždy slabost pro něžné pohlaví. Ale když se ukázalo, že je otcem dítěte, které čeká manželka režiséra Jiřího Menzela Olga, došla jí trpělivost a záletníka »vykopla«. A požádala i o rozvod. Už je zase šťastná, loni v září se provdala za architekta Vladimíra Boučka (58).

NEJ tajemnější: Mahulena Bočanová (46) – Viktor Mráz (47)

Doba manželství: 8 let

Původně se hovořilo o tom, že důvodem, proč se jejich cesty rozešly, byl podnikatel Mráz, který si měl najít milenku. On ale po letech naznačil, že potřeba změny přišla ze strany Bočanové. „Odešel jsem, abych Mahuleně umožnil lepší život,“ prozradil. Dodnes se spolu už kvůli dceři Márince snaží o dobré vztahy.Přečtěte si
hadaja
9. 3. 2014 • 19:45

A na Moravě je zase samé cajzl, tak co s tím uděláme Uďo

bernadette
9. 3. 2014 • 14:12

Polovina Pražáků je náplava z Moravy!

malavelka
9. 3. 2014 • 13:02

Venku jsou ve své podstatě stejní lidé. Hodně modelek je z Moravských měst, i ta Bartošová. Jenže venku si nelze vše dovolovat, v Praze se hodně "ztratí".

malavelka
9. 3. 2014 • 13:00

Kvůli lásce se někdy zabíjíme jen hodně mladí, protože se lze zamilovat i vícekrát a někdy i silněji než předtím. Vyzrálá osobnost to ví.

evicka55
9. 3. 2014 • 09:50

tak tak v Praze říkával můj děda,co dveře to zloděj, co okno to kur...A v té herecké branži je mnoho příležitostí

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.