Pohnutý příběh tanečnice Jiřího Korna: Žena z Discopříběhu zažila perverzní teror milence! Neuvěřitelné... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Pohnutý příběh tanečnice Jiřího Korna: Žena z Discopříběhu zažila perverzní teror milence! Neuvěřitelné...

Krutý muž zničil život bývalé tanečnice Jiřího Korna Vlaďky.
Krutý muž zničil život bývalé tanečnice Jiřího Korna Vlaďky. (Foto: Aha! - Karel Kopáč, Dalibor Puchta, koláž Ahaonline.cz)

Domácí násilník se jen tak s něčím nepáral! Když Vlaďce (44) zrovna nelámal prsty, zmocnil se jí ve svém loži a to teprve následoval ten pravý horor. Někdejší modelingovou hvězdu Itálie, která si zahrála ve slavném Discopříběhu a zhusta trávila volný čas křepčením v taneční skupině Jirky Korna (64), vyrval ze spárů netvora až přední ochránce českých žen Zdeněk Macura (39).

Oko mrtvé matky zírající z vaginy!

Místo milostného vrkání tyran zásoboval sluchovod pohledné Plzeňačky oplzlými obscénostmi: : "Po milování mi říkal, že v mém přirození vidí oko své mrtvé mámy. Také říkal, že vidí duchy, a že ten duch je on, a jestli neuteču, tak mě zabije!" svěřila se Vlaďka o praktikách první ligy domácího násilí.


Domácí násilí jak z Macurových pohádek

Tyran byl podle všeho mimořádně vynalézavý, inu, ne nadarmo se říká, že příležitost dělá…domácí násilí! "Třeba jsem utírala podlahu hadrem a on mi dal na p*del za to, že ten hadr mám namočený," prozradila Vlaďka, kterou domácí dovádění nejednou poslalo do péče lékařů.
Krásný život v "paleťáčku"

Nyní je již utrpení u konce: Vše se obrátilo k lepšímu a Vlaďka je po prohlídce Macurovy azylové chaloupky jednou ze žhavých adeptek na místo první nájemnice!Přečtěte si
marek.d
1. 2. 2014 • 12:39

Blbej určitě není, to ani omylem, je to chytrý chlap, ale myslím, že je dost naivní a trochu blázen, který chce spasit svět. Já mu náhodou docela fandím, navíc oproti primitivnímu hovadu Rychtářovi je Macura kultivovaný a inteligentní chlap, ti dva se nedají vůbec srovnat.

prroud
1. 2. 2014 • 12:01

A mozna ze resite uplne neco jinyho nez o co jde?Blbost zname v nejruznejsich formach vsicni,ale jek je to s tim opravdovym nasilim? Kde jsou ony drivejsi sousedsky vztahy,kdy si lidi navzajem pomahali,i proti nasilnikum??! Lhostejne cekame az zasahne policie,kdyz se to nahodou vubec dozvi! To neni blbost???? Kam se podeli ti opravdovi CHlapi,co dokazali udelat poradek bez vodeni za rucicku???!

britva
1. 2. 2014 • 12:01

já vám řeknu jenom jedno, z toho idiota Macury jednou něco bude a všichni budeme koukat z votevřenou hubou. ten blbej nebude a má to v tý kedlubně dobře srovnaný. jen počkejte až dostane první dotaci na stavbu azylovejch domků, udělá pořádnou nadaci a začne z lidí pumpovat prachy. ještě budeme čumět

abvydavatelstvi
1. 2. 2014 • 11:33

Macura si z těch primitivních ženskych dělá srandu .....!!! Postavil domek z palet... fakt je to idiot.... A ženská která zůstane s chlapem který jí ponižuje a bije v žádném případě není normální .... už z řeči a chování musi každý vidět co je v tom druhém...

abvydavatelstvi
1. 2. 2014 • 11:27

.... a hlavně že založili novinářskou akademii ...to ještě vyskoli pitomcu....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.