Co a jak pečou na Vánoce hvězdy? Podívejte se! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Co a jak pečou na Vánoce hvězdy? Podívejte se!

Jirka s Andreou vsadili na synchronizované zdobení.
Jirka s Andreou vsadili na synchronizované zdobení. (Foto: Facebook.com, ara)

Sváteční radosti, nebo starosti? I hvězdy se před Vánoci musejí otáčet v kuchyni. Jak si nejen s perníčkováním poradili doktoři ze seriálů Cesty domů a Ordinace v růžové zahradě? A jak je na tom s vánočními přípravami herec Jiří Pomeje (48) s manželkou Andreou (24) či moderátorka Eva Decastelo (35)?

Pomeje, Pomeje přicházejí

Andrea Pomeje vypadá tři měsíce po porodu dcery Aničky neuvěřitelně. Zdá se tedy, že klasické medové perníčky, do jejichž zdobení se s manželem Jirkou pustili, bude mít na talíři spíše on! A co si Pomejovi při zdobení notují?
„Vááánoce, vánoce přicházejííí!“ pochlubil se Jiří Pomeje na svém profilu na sociální síti.

Lumír zapřáhl partnera

V kuchyni přes víkend vládl i Lumír Olšovský. Ten kromě klasických perníčků stihl i kokosky, roládu a ořechové hrudky. „Dnes byla plodná noc!“ ohodnotil svůj výkon primář Kružík ze seriálu Cesty domů. Lumír je ve vánočních přípravách letos skutečně k nezastavení, protože si ve svých čtyřiceti letech dokonce poprvé troufl i na vlastnoručně vyrobený adventní věnec! Nepostradatelným pomocníkem (nejen) v kuchyni je mu partner Pavel, který rovněž přiložil ruku k dílu.

Decastelo zaúkolovala děti

Nejfikanějši vánoční »vaření« vyřešila moderátorka Eva Decastelo (35). Ta výrobou adventních dobrot zaúkolovala svou dceru Zuzanku (2) s kamarádem. Ti si z jablíček a dalšího ovoce vyrobily jedlé dekorativní svícny a nezapomněly se při tom pořádně namlsat!


Podobně vychytrale jako Decastelo na to šel i herec Lukáš Hejlík (33). Doktor Jáchym Kalina z Ordinace v růžové zahradě si nechal adventní menu vykouzlit od známých v bytové restauraci Na Faře. I takhle šikovně se dá předvánoční honička vyřešit!Foto pro Aha! - facebook.com, ara


Olšovský prožívá vánoční přípravy naplno.
Lumír letos »přišel o věneček«, co se výroby adventních věnců týká.
Eva Decastelo nechala vánoční přípravy na dceři.
U Pomejů teď frčí synchronizované zdobení.

Hejlík si potrpí hlavně na slavnostní prostírání.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.