Hana Brejchová: Šla za Matuškovou a hrubě jí vyhrožovala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Hana Brejchová: Šla za Matuškovou a hrubě jí vyhrožovala!

Hana Brejchová prý chtěla Matuškovou vypudit z bytu.
Hana Brejchová prý chtěla Matuškovou vypudit z bytu. (Foto Aha! – Martin Přibyl, Marek Pátek, koláž Ahaonline.cz )

Nová kniha Olgy Matuškové (65) Zákulisí našeho života má popisovat společnou životní pouť s jejím manželem Waldemarem Matuškou (†76). Už teď mají ale memoáry mnoho nepřátel, v čele s Evou Pilarovou (74), považující je za snůšku lží. Matušková nechá na málokom nit suchou a zvlášť se soustředí na ty, kteří se nepřáli jejímu vztahu s Waldou.

Mezi takové nepřející prý patřila i herečka Hana Brejchová. Po tom, co se zpěvák rozešel s Jitkou Zelenohorskou, měla Matuškovou (tenkrát Blechovou) navštívit a vyhrožovat jí. Matuška tenkrát údajně s Jitkou bydlel i v době, kdy už randil s mladou Blechovou. Nakonec dal Zelenohorské vale a do bytu na Václavském náměstí se nastěhovala ambiciózní zpěvačka Olga.

Zanedlouho měla návštěvu, která ji za tento rozchod měla pořádně vyčinit. „Nebydlela jsem na Václaváku ještě moc dlouho, když zazvonil zvonek a za dveřmi stála očividně sebevědomá dívka. Místo aby se mi představila, zeptala se mě, jestli vím, kdo je. Pokorně jsem ji ujistila, že vím, že je Hana Brejchová. Začala mi vysvětlovat, že jsem vypudila někoho, kdo tam patřil, a že ten byt není pro mě bezpečný. Mluvila v hádankách. Ale žádné jméno nepadlo. Až konečně šla k věci. Dala mi najevo, že mám vypadnout co nejdřív, a odešla,“ vzpomíná Matušková ve své knize. V knize vychází Matušková ze všeho přirozeně jako hvězda a když měl v devadesátých letech Matuška svou bývalku Zelehorskou potkat znovu, tak dal jasně najevo, jak dobře si vybral. „Do pr...., to sem měl ale kliku!“ jenže to bylo docela dobře slyšet.”
„Vopravdu sem nechtěl, abyste to slyšeli, ale prostě to byl šok..., to teda jo,“ přiznal Walda a pobaveně pokračoval, „třeba mě taky nepoznala... Vypadalo to tak,“ píše o shledání Matušková.Přečtěte si
nilud
3. 3. 2014 • 22:54

Tuto knihu jsem dostal na vánoce a mohu napsat,že za 400kč je to ubohej blábol,kterej nechtějí ani v antikvariátu koupit za 100kč.Věřím,že Walda stím nemá nic společného.

irbil
23. 11. 2013 • 18:38

souhlas, souhlas, souhlas .

irbil
23. 11. 2013 • 18:36

Přesně tak jak píše jimka. Zdravim na Floridu . Kniha je moc hezká, Oli jseš moc šikovná a syn taky. A nečti to tady, já taky nečtu tyto ubohosti.Bohaté vánoce . C Ciao.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.