StarDance, to je zlatý důl! Tanec jim vydělal miliony, kdo všechno si namastil kapsu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

StarDance, to je zlatý důl! Tanec jim vydělal miliony, kdo všechno si namastil kapsu!

Někteří z tanečníků si díky StarDance přišli a stále přicházejí na slušné peníze.
Někteří z tanečníků si díky StarDance přišli a stále přicházejí na slušné peníze. (Foto: Aha! - Pavel Machan, Mária Rušinová, Karel Kopáč, Dalibor Puchta, David Malík, archiv ČT, koláž Ahaonline.cz)

Účast ve StarDance považují její slavní účastníci za to nejlepší, co je v pracovním procesu potkalo. Vždyť jen samotné přenosy těm nejúspěšnějším vynesou 160 tisíc korun a těm nejšikovnějším pak v kasičce díky kšeftíkům na společenských akcích zacinkají další statisíce. Favorizovaným milencům Táně Kuchařové (25) a Ondřejovi Brzobohatému (30) by se tak mohl rodinný rozpočet před Vánoci zvýšit o krásných 320 tisíc.

Že je StarDance zlatý důl, potrvzují i jejich kolegové z minulých ročníků. Ač od jejich účasti v soutěži uplynuly dlouhé roky, tanec jim vynáší stále. „Tancuju pořád s Jardou Kunešem. Máme připravený hodinový program a dáváme dokonce i lekce tance. První rok jsme měli kolem dvou set akcí, letos už je toho méně, ale pod třicet vystoupení nejdeme,“ netají se Mahulena Bočanová (46). Při standardním honoráři třicet tisíc za vystoupení by si tak každý z páru přišel jen za první rok na neuvěřitelné tři miliony korun!


Alespoň jednou do měsíce si za peníze zatancuje i Dana Morávková (42). „Vyměnila jsem ale tanečního partnera, protože Jirka Hein žije na Slovensku, a tak jsem si našla šikovného kluka z Prahy,“ prozradila Aha! Morávková.

Ještě donedávna s tanečníkem Vaškem Masarykem (24) vystupovala po plesech i Monika Absolonová (37). „Vzhledem k tomu, že Vašík žije v Havířově, netrénujeme a letos už ani nevystupujeme. V posledních dvou letech jsme měli asi dvacet vystoupení,“ prozradila Absolonová.

Zkrátka nepřijdou ani porotci soutěže. Na ty sice nečeká benefit v »kšeftech bokem«, zato stodvacetitisícový honorář za pár slov při osmi přímých přenosech je pro vysloužilé tanečníky velmi příjemnou odměnou.Přečtěte si
avena1
11. 11. 2013 • 23:16

sibuna
11. 11. 2013 • 11:07

Tak by jim měl někdo říct,ať si odkládají na důchod, aby pak nemuseli fňukat v novinách, že mají málo a z důchodu nevyjdou!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.