Zákulisí taneční soutěže StarDance: Polívková mimo kamery přiznala doping! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 26. listopadu 2022

Svátek slaví Artur, zítra Xenie

Zákulisí taneční soutěže StarDance: Polívková mimo kamery přiznala doping!

Anna překvapila hlavně změnou vzhledu. Je z ní blondýna.
Anna překvapila hlavně změnou vzhledu. Je z ní blondýna. (Foto Aha! – Zbyněk Pecák, Pavel Machan, Martin Hurda)

První večer 6. řady StarDance se rozjel ve velkém stylu. Stejně jako herečka Anna Polívková (34), která po soutěži přiznala doping. Dostala ho od svého otce herce Bolka Polívky (64).

Tančila s maximálním nasazením i podporou. A celé to prý přežila jen díky otci. „Táta mě na dálku podporoval,“ svěřila se herečka dopingem, který jí během vystoupení v přímém přenosu sledovaném 1,3 milionu diváků dodával energii. A podpora to byla zároveň i od odborníka. „Tatínek výborně tančí, a když se sejdeme se sourozenci, tak nás tanec hodně baví,“ prozradila Polívková.

Účast v taneční soutěži jí prospěla. Díky náročným tréninkům zhubla, změnila barvu vlasů a šikovné ruce vizážistů z ní udělaly dámu. A přestože Anna nepatří v herecké branži mezi vyhlášené krasavice, ve StarDance září. A to má po boku takové krásky jako Miss World 2006 Taťánu Kuchařovou (25) či moderátorku Terezu Kostkovou (37).Přečtěte si
denia
11. 11. 2013 • 17:59

Mně je Anička Polívková moc sympatická,její herectví je takové civilní,každou postavu ji snadno uvěřím.Krasavice opravdu není,ale je milá a přirozená a to je asi dokonce víc.Jen "pusinku" neměla mít po tátovi,genetika si dělá co chce a nebere ohled zda se tátova pusa od ucha k uchu hodí i pro dcerušku.Ovšem za kamarádku bych ji brala všemi deseti.Moc zdravím a přála bych jí vyhrát.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.