Tereza Brodská: V Čechách nemá práci, chce zmizet do ciziny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Tereza Brodská: V Čechách nemá práci, chce zmizet do ciziny!

Tereza Brodská
Tereza Brodská (Foto Aha! – Pavel Machan, ara)

Herečka Tereza Brodská (45) se v posledních týdnech musela věnovat především své nemocné mamince Janě Brejchové (73), která po srdečním kolapsu skončila ve Vinohradské nemocnici a momentálně se zotavuje v soukromém sanatoriu. Není proto divu, že by potřebovala »voraz« a vyrazit na dlouhou dovolenou.

Tereza Brodská kvůli zdravotním problémům své matky omezila pracovní povinnosti na minimum a přerušila natáčení seriálu Terapie. I když minulý rok měla natáčení nad hlavu, tak teď o práci ledva zakopne. Po Terapii žádné další nabídky nepřicházejí.

„Čekám na další příležitost, jsem otevřená novým výzvám. V současné době je v mém oboru práce čím dál méně, bohužel. A pokud nechcete znovu zabřednut do nekonečného seriálu, nabídek není moc. Musí tedy čekat nebo vysílat signály, že jste volná a máte chuť pracovat,“ přiznává Tereza Brodská v magazínu Glanc. Sledování seriálů je závislost

Ačkoliv Brodská docela dlouho působila v seriálu Ulice, tak nekonečné seriály nemá zrovna v lásce a nebojí se to přiznat. „Sledování seriálů je vlastně taková závislost – jakmile jednou začnete, těžko se přestává. Vím, že bych se určitě chytla na udičku. A protože nemám času nazbyt, raději se věnuji jiným věcem.

Co se týče sledování televize, tak herečka dává přednost zpravodajství, ale události z poslední doby ji dokážou pěkně rozhodit. A to dokonce tak, že uvažuje o odchodu do ciziny. „Pokaždé si říkám: Terezo, odjeď někam hodně daleko, aspoň na chvíli, a vrať se s nadhledem a úsměvem na tváři,“ říká herečka.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.