Soutěž Muž roku: Jak se ztrapnila Marešová a Blanarovičová? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Soutěž Muž roku: Jak se ztrapnila Marešová a Blanarovičová?

Ten kluk je samý sval. Muž roku 2013 Antonín Beránek tráví několik hodin týdně v posilovně a je to dobře vidět.
Ten kluk je samý sval. Muž roku 2013 Antonín Beránek tráví několik hodin týdně v posilovně a je to dobře vidět. (Foto Aha! – Zbyněk Pecák, herminapress.cz)

A to pořád slýcháme, že Češi za moc nestojí. Jsou břichatí a málo galanatní. Hloupost, soutěž Muž roku v Náchodě přesvědčila dámy o opaku. Letošním vítězem prestižní soutěže se stal Antonín Beránek (23) z Brna. Sice toho ,oc nenamluví a působí skromně, ale tělo má krásné…


O tom, že je Antonín jedním z favoritů, se v kuloárech náchodského divadla mluvilo celý den. „Upřímně jsem to nečekal, ale doufal jsem v to. Cítím se plný dojmů… Do soutěže mě přihlásila máma a babička. A děkuju jim za to,“ řekl Nedělnímu Aha! Antonín, který momentálně nemá žádnou přítelkyni. „Jsem nezadaný a nemám úplně vyhraněný styl. Spíše se mi líbí tmavší typy holek,“ rozpovídal se sympatický student vysoké školy.

Beránek dokonce přiznal, že díky účasti v soutěži, ho za poslední týdny pozvalo na rande několik mužů. „Píši mi hlavně na Facebooku. Slušně jsem je odmítl. Ale jinak proti této komunitě nic nemám,“ dodal Antonín, který pojede Česko reprezentovat na Mister International do Indonésie. Své vítězství Beránek zapil nejen s rodinou a kamarády, ale také s moderátorkou večera Evou Decastelo (34), která si s ním povídala dlouho do noci.

Ztrémovaná Monika Marešová: Leoši, nic si ji nenaučil

Leoši, tady ti konkurence nehrozí. Monika se snažila, ale drhlo to! Společně s Evou Decastelo a Lukášem Hejlíkem (33) letos Muže roku uváděla i Monika Marešová (38). Byla viditelně i slyšitelně nervózní. „Byla to její první velká akce, kterou uváděla na veřejnosti. Nedivím se jí,“ řekla Nedělnímu Aha! Eva Decastelo.

Blanarovičová pod palbou kritiky: Zpívala na playback!

Jednou z vystupujících na Muži roku byla herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (49). Nakráčela si to na pódium v upnutých bílých šatech, které bohužel vykreslily její nakynuté boky. A dorazila to tím, že zpívala na playback, čehož si nešlo nevšimnout. V zákulisí si pak Yvetta družně povídala s dalším vystupujícím kolegou Václavem Noidem Bártou (32).
Autor:  lbp

Přečtěte si
lolkaholka
24. 8. 2014 • 09:32

To tam dali chlapcům dobré ženské: Blana rovičovou, Nare šovou, Březinovou - ta ujde, a pak toho transexu á la - Renatu Dresler. No když jsem viděla fotky, fakt síla. Bavme se, od toho je bulvár. lepší, jak humoristický časák

eisenbieger
25. 8. 2013 • 17:02

tezka hajtra

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.