Režisér Troška zlanařil do filmu hráče z NHL: Budou to Hokejkovřesky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. srpna 2022

Svátek slaví Petra, zítra Helena

Režisér Troška zlanařil do filmu hráče z NHL: Budou to Hokejkovřesky!

Zdeněk Troška
Zdeněk Troška (Foto Herminapress.cz, Roman Souček)

V prvním díle se jen mihli, ve »dvojce« Babovřesk už je prý čeká mnohem větší role. Režisér Zdeněk Troška (60) vytáhl na večeři hokejové kvarteto Pavelec, Voráček, Tlustý a Smoleňák, aby si s nimi plácl nad novým scénářem.

Natáčení pokračování veleúspěšné komedie vypukne na jihu Čech už zítra. V loňském snímku se představili Pavelec, Voráček a bývalý brankář Budějovic Jakub Kovář, tentokrát se »hokejkovřesky« rozrozstou ještě o Jiřího Tlustého a Radka Smoleňáka.

Hokejovou partičku, které chyběl zaneprázdněný Kovář, vyvedli Troška s asistentem Kališem a producentkou Volákovou na večeři, aby je nejen nakrmili, ale také jim sdělili detaily k natáčení. Hoši holt musí být dobře sehraní. „Atmosféra byla přátelská, debata plodná a bylo veselo,“ řekl s úsměvem Troška. „Moc se na to těšíme, pan režisér je špičkovej, je sním hrozná legrace a je to profík. Jeho filmy máme rádi a na natáčení to bude super,“ shodli se všichni sportovci.

Za to, že se hokejisti objeví v Troškově komedii, může manžel Lucky Vondráčkové a hráč Montrealu Tomáš Plekanec. Díky němu dostali nejdřív maličkou a teď i zásadní roli. Sám Plekanec je prý stydlín a před kameru se mu za nic na světě nechce.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.