Troška to v Babovřeskách 2 pořádně rozjede: Herce svlékne donaha! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. srpna 2022

Svátek slaví Petra, zítra Helena

Troška to v Babovřeskách 2 pořádně rozjede: Herce svlékne donaha!

Dojde i na svlékání Lucky Vondráčkové?
Dojde i na svlékání Lucky Vondráčkové? (Pro Aha! - Vojtěch Resler, René Kekely, Marek Podhora)

Po velkém úspěchu nové komedie Zdeňka Trošky (59) Babovřesky, která vydělala už sto milionů, se autoři rozhodli, že na jaře znovu začnou natáčet pokračování! A to teprve bude show. Dámy, máte se na co těšit! Trojice předních českých hokejistů totiž bude v rouše Adamově!

První díl košilaté komedie, která je něco mezi Slunci, seny a Kameňáky končí tím, že do jihočeské vísky Babovřesky přijíždí hokejisté Jakub Kovář (24), Jakub Voráček (23) a Ondřej Pavelec (25). „A tím odstartuje další série příběhů, nedorozumění a drbů! A univerzální drbna Horáčková (Jana Synková) začne zase zjišťovat, proč kluci hokejistický do vsi vlastně přijeli,“ prozradil Aha! autor scénáře a režisér Zdeněk Troška.

Slibuje, že děj bude mít zajímavý vývoj a právě na hokejistech, Horáčkové, ale i dalších postavách to bude pokračovat. Podle všeho dojde k zápletce mezi mladými sportovci a místními děvčaty. Chybět nemá ani pasáž, kde budou Pavelec, Kovář a Voráček ve sprše a úplně nazí.
Autor:  hof

Přečtěte si
haidarabad
14. 4. 2013 • 21:52

 Spíš by měl tenhle lžiplátek přiznat, že si to celý vymyslel. Nezadržitelný ztrácení kreditu, nadržování jedněm a srážení jiných - blbá filozofie, ubohá.

blastr
2. 4. 2013 • 16:32

Po shlédnutí filmu nevím jestli chci vidět pokračování, bylo tam pár vtipných momentů, líbila se mi ve své roli Synková, ale je to asi Troškův nejslabší film.

monza
2. 4. 2013 • 13:09

Také si myslím,že to,co točí Troška,jsou sra.čky,ale málo platné,peníze vydělat dovede a o to dnes kráčí!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.