Hanychová s Prachařem plánují opustit Česko! Cílem je Balkán | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Hanychová s Prachařem plánují opustit Česko! Cílem je Balkán

Agáta a Jakub mizí do Rumunska!
Agáta a Jakub mizí do Rumunska! (Marek Pátek / Paparazzi)

To je investice! Jakub Prachař (29) se pořádně plácnul přes kapsu. Pro svou ženu chystá velké překvapení. Agáta Prachařová (27) zřejmě ani netuší, že její manžel chce koupit dům v Rumunsku.

Jakub sice nemovitost, za kterou chce vysolit balík, nazývá vilou, ale v Rumunsku rozhodně nerostou jako houby po dešti. Leda tak, že by si dělal zálusk přímo na sídlo knížete Drákuly. „Společně s Agátou si koupíme vilu v Rumunsku a budeme v ní i bydlet,“ vyslovil svůj velký sen zpěvák v show Máme rádi Česko.

Kdoví, jestli už o tom řekl své polovičce a zda bude sdílet jeho nadšení. Agáta totiž nepatří mezi osoby s nízkými nároky. Sama si vybudovala dům ve Statenicích u Prahy a stěhovat se jí do strašidelného hradu zřejmě chtít nebude. Mnozí by jí ale rádi přišli pomoct s balením kufrů. Už tady totiž stejně všem pije krev, takže u Drákuly by se cítila mezi svými jako ryba ve vodě!
Video se připravuje ...Přečtěte si
opportunity
27. 4. 2013 • 11:26

 To bych chtěla vidět, jak Kačer Donald zedničí...

fizi
27. 4. 2013 • 10:18

 kritizovat umíš.ale blbá jsi jako vemeno-Jakub se nepíše s p!!!Aguš je sice provokatérka a rebelka,ale to je její role a má se za ni dobře,ne?Taky by jsi za ty prachy do toho šla,věř mi.Naví má IQ kolem 130 a jek ji znám,není to výmysl! A ještě pro "Defakta"-píše se tito dva cigáni,ne tyto,jestli Ty nebudeš jeden z nich,hihihi. Aguš,jsi prostě svá a oběma Vám ke sňatku gratuluji,doufám,že Vám štěstí dlouho vydrží.A jestli je někdo blbej a plní píč.ovinama AHA,tak je to Krampolová,která je tak úžasně blbá,že se chlubí i zánětem dělohy a samozřejmě Bartošová,obě jsou stejné.

zmija17
27. 4. 2013 • 04:43

To su len kecy ! Oni potrebuju aby sa o nich rozpravalo a pisalo. Na Balkane ich nikto nepozna,..tam by zahynuli. Oni Cesko nikdy neopustia. Cesko je jedina krajina v ktorej sa o nich par ludi zaujima. To je vzdy lepsie nez Balkan,..

dochtorchocholousek
27. 4. 2013 • 00:41

Plně jejich rozhodnutí schvaluji a přeji oběma třem, aby se jim tam moc líbilo a už se nevraceli.

vrtajzub
27. 4. 2013 • 00:10

natrvalo ? Aké romantické, už vidím Agi jak upaluje na somárovi a za ňou práši Prachař. Rumunsko je pre nich ako šité na mieru. To sa zase niekto mááááááá

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.