Drsňačka Agáta Hanychová: Krutě zametla s Gottovými! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Drsňačka Agáta Hanychová: Krutě zametla s Gottovými!

Svatbou, kterou Agáta Hanychová (27) a Jakub Prachař (29) spíchli horkou jehlou, šokovali kromě rodiny především Karla Gotta (73) a jeho ženu Ivanu (37).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

anezat
24. 04. 2013 08:07

Žilková se kdysi ve 13. komnatě chlubila, jaká jsou křesťansky zaměřená rodina. A to, jak si křesťanství cení prostitutek obrácených na křesťanskou víru, známe z Bible, takže divadlu zvanému svatba v kostele, se nelze divit. Kordula prý byla nešťastná, že na svatbě nemohla být, chudák malá... Dopřejme jí tu radost aspoň v kostele. A Gottovi jsou naivní, že věří ženské, která místo jídla konzumuje cigarety a alkohol.

mrum
23. 04. 2013 19:20

říká ano? Redaktore, než začneš plácat nesmysly, tak si zjisti, jak svatební obřad dle církevního práva vypadá.

malavelka
23. 04. 2013 16:03

Ale Karel vypadá jakoby se po. To je jedna hrůza vedle druhé.....

winterfreshka
23. 04. 2013 12:30

Ví Bůh,kde je skutečná pravda.O dravosti,senzaci a majetku paní Mistrové je všeobecně známo Nakonec,když nepozvali ani rodiče,může to být jim jedno Každého věc

kov185
23. 04. 2013 11:20

Karel Gott je zpěvák a v životě něco dosáhl. Co dokázala Agáta krom fenomenálních úspěchů na poli prostituce?!

lillyli
23. 04. 2013 14:31

Takže by si měli s Mistrem rozumět neb Ivana slaví stejné úspěchy

leninos
23. 04. 2013 11:18

já umřu smíchy - to je zase vycucanej "problém" - drsná Agáta zametla s goťáky a ty jsou v šoku... aby si něco neudělali....

lipno
23. 04. 2013 10:48

ale Agáta plně vyhovuje taky!

lipno
23. 04. 2013 10:42

Nic jiného než BLBY HAHA! a PLESK nepotřebují!

lipno
23. 04. 2013 10:39

KRÁVA!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!

baronessa
23. 04. 2013 10:27

BY JSME??? Toto se bere na základní škole a za by jsme by zákonitě následovala pětka.

mirekk
23. 04. 2013 10:38

Ano - taky mě to praštilo do oČÍ - v té redakci sedí fakt ***amoti, podle mě ani ZŠ >nedostudovali< - maximálně zvláštní školu!!!

lillyli
23. 04. 2013 14:34

Toto je ještě maličkost! Oni si pletou i jednotné a množné číslo a příbuzenské vazby. Třeba: "babičky jsem měla....maminky mé matky. Babička byla moc hodná." Tohle se může stát jen našemu sousedovi, který třikrát propadl na ZŠ a pak žurnalistům.

mirekk
23. 04. 2013 18:09

Jj, všiml jsem si, také jsem to tady už tisíckrát psal - nebylo to nic platné, jsou to prostě promitivové, ***amoti, u těch je cokoli řešit marné! Ani jim nic neříká shoda přísudku s podmětem, děs a hrůza, a jejich novotvar VNAD, to je totální debilárna.:: Často sem datlují perly typu: všichni přišlY, nebo - celebrity viděli... Nezmění se, ani neumějí udělat slušnou fotomontáž, když už - ty jejich paskvily dělá taky debil. tak příšerně zmršené fotomontáže může fakt udělat jen ***! Jak říkává moje teta - Z HOVNA BIČ NEUPLETEŠ.

mirekk
23. 04. 2013 18:11

Mám dojem, že podmínkou přijetí do redakce Plesku nebo Haha a podobných žump je IQ méně než 50, nedokončená základka, výhodou zvláštní škola... Takový pohovor tam tutově probíhá, a čím větší debil, tím větší má šanci.

jity
23. 04. 2013 09:48

Zrovna Agáta chce lézt do kostela, to neví, že rozvod už nebude tak snadný. Farářům je to holt jedno ty oddají i volezlé ***.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.