VIP konec světa s úsměvem: Takhle by se loučily celebrity... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

VIP konec světa s úsměvem: Takhle by se loučily celebrity...

VIP konec světa
VIP konec světa (koláž Ahaonline.cz)

A je to tady! Právě dnes má podle dávného mayského kalendáře dojít ke konci světa! Nikde zatím nebylo řečeno, v kolik to přijde! A tak jsme se rozhodli fiktivně zmapovat dnešní den až do půlnoci tak, jak by ho mohli strávit lidé ze showbyznysu i politiky. Pokud je dnešek skutečně posledním dnem lidstva, třeba vás alespoň pobavíme…

PÁTEK

6.00

Všichni zatím spokojeně spí.

Mezitím kdesi v Uhříněvsi…

6.30

Iveta Bartošová rozlepuje oči a s výkřikem »Heja heja« skáče z postele. Zdálo se jí o vyprodaném koncertu v Lucerně. Chce volat do Ticketpro, kolik bylo prodáno vstupenek, ale nemá kredit na mobil, protože jí TV Pětka nezaplatila přesčasy.

6.45

Ivetin partner Josef Rychtář si se slovy »dyť už je to stejně jedno« odmítá vyčistit zuby. Bartošová snídá prášky.

Mezitím kdesi na Hradě...

7.00

Prezident Václav Klaus usedá k psacímu stroji a začíná psát svou novou knihu s pracovním názvem »Věděl jsem to dříve než Mayové!« Na pultech knihkupectví se má dílo objevit dnes v 15.30.

Mezitím kdesi ve vazbě...

7.30

David Rath dojídá vězeňskou snídani, chleba s paštikou. Posílá z věznice žádost o dotaci z fondu Evropské unie. Vše je křišťálově čisté, všech 80 procent dotace půjde na rekonstrukci světa po konci světa.

Mezitím kdesi v Praze...


8.15

Karel Schwarzenberg spí…

Mezitím kdesi ve Statenicích...

9.05

Agáta Hanychová přichází domů z večírku a jde spát. Máma Veronika Žilková ji chce vypeskovat, ale nejdříve musí přepočítat děti.

Mezitím kdesi v Chuchli...

9.30

Jiří Paroubek smolí ve svém řadovém domku v pražské Chuchli vítací projev mimozemšťanům. Začíná slovy: »Přicházím v míru! Již v roce 2005 jsem ve své prozřetelnosti, kterou dosavadní populace modré planety Země bohužel nikdy zcela nepochopila, tvrdil, že se v prosazování zákonů spojím třeba s Marťany. Jsem rád, že nyní naše nová strana UFO 21 prosadí to, co nejvíce potřebuji.“ Navrhuje několik nových zákonů, například zdanění všech, kteří mají více než on. Moc jich nebude.

10.10

Paroubek prosí manželku Petru, aby si to po něm přečetla, jestli to má hezké…

Mezitím kdesi…

11.00

Bývalý pražský primátor a údajný horolezec Pavel Bém zahajuje nový výstup na Mount Everest.

11.30

Bém vztyčuje na vrcholu Mount Everestu vlajku s portrétem lobbisty Romana Janouška.

Mezitím kdesi u Bártů...

12.10

Vít Bárta přemýšlí, koho by uplatil formou půjčky, aby přežil. Seznam se rychle rozrůstá. Vítek přemítá, kolik má půjčit Obamovi.

Mezitím kdesi v Praze...

12.40

Karel Schwarzenberg spí…

Mezitím kdesi v Černošicích...

12.55

Modelka Vlaďka Erbová, partnerka fotbalového pracháče Tomáše Řepky, v jejich honosné černošické vile přemýšlí, jestli má ještě cenu nechat si udělat nová prsa. Při pohledu na Tomášovo konto usuzuje, že rozhodně!

13.15

Tomášovi Řepkovi nedochází, že je to poslední možnost k jeho pověstnému blikanci.

Mezitím kdesi na Kavčích horách...

14.00

Česká televize zahajuje mimořádný přímý přenos. Se svým »poselstvím národu« se před kamery staví prezident Václav Klaus.

14.10

Do televizního studia volá Tomio Okamura, že by chtěl také něco říct.

Mezitím kdesi v Praze...

14.30

Hanka Krampolová si jde do lékárny koupit prášky proti konci světa. Hubuje svou fenku Žanetku, že se je snaží ukrást. To se přece nedělá!

14.45

Karel Schwarzenberg spí…

15.30

V knihkupectvích se objevuje Klausova kniha »Věděl jsem to dříve než Mayové!« Prezident ji na poslední chvíli doplnil podtitulkem »…a Evropská unie věděla houbeles«. O dílo je ohromný zájem, Klausovi poradci Petr Hájek a Ladislav Jakl se proto urychleně stavějí do dvoučlenné fronty.

17.45

Jediný, kdo se nebojí konce světa, je zpěvák Daniel Nekonečný. Je totiž nekonečný…

18.30

Prezidentova kniha se skvěle prodává, už si ji koupili dva lidé. „Jsem rád, že se mi v tento významný den podařilo oslovit tak širokou čtenářskou obec,“ pochvaluje si Václav Klaus.

Mezitím kdesi v Londýně...

19.20

Fotbalový brankář Petr Čech si místo textilní helmy nasazuje přilbu na motorku. Hned se cítí bezpečněji.

Mezitím kdesi ve VIP Prostřeno!...


20.10

Prostořeká Turkyně Anife Ismet Hassan Vyskočilová marně přemýšlí, co je to ta »konev světa«. Volá do několika zahradnictví, ale nikde jí to nezvedají. Všude dělají inventury.

Mezitím kdesi v Praze...

21.05

Karel Schwarzenberg spí…

22.15

Modelka Andrea Verešová si poté, co dala s manželem Danielem Volopichem děti spát, zkouší novou teplákovou soupravu za 198 000 Kč. Věří, že se jí v ní bude dobře utíkat.

23.45

Michaela Ochotská vyráží do terénu moderovat přímý přenos z konce světa. Ze studia jí ale nikdo neodpovídá, Nova už přestala vysílat.

23.58

Karel Schwarzenberg spí…

23.59

Je konec! Konec světa, konec všech… Tedy skoro!

SOBOTA

7.00

Miroslav Kalousek se probouzí do nového dne s nápadem na novou daň, hodlá zdanit peklo. Tenhle chlap prostě přežije všechno…

Facebook


Autor:  vtip

Přečtěte si
teufel
21. 12. 2012 • 11:51

...ostatně tak jako vždycky!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.