Andrej Hryc přišel o syna (†22): Přemohl rakovinu, ale na Vánoce zemřel při nehodě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. března 2023

Svátek slaví Emanuel, zítra Dita

Andrej Hryc přišel o syna (†22): Přemohl rakovinu, ale na Vánoce zemřel při nehodě!

Andrej Hryc se synem
Andrej Hryc se synem (Dalibor Puchta / Aha)

Nevyhnutelnost krutého osudu před čtyřmi lety srazila herce Andreje Hryce (63) na kolena. Po dlouhém utrpení, kdy se jeho milovaný syn Hugo (†22) pral s rakovinou varlat, přišla další rána. Ačkoliv mladý bojovník nad nemocí vítězil, neúprosná smrt si na něj počíhala jinde. Pouhé tři dny před Štědrým dnem zemřel při hrozivé autonehodě.

Jeho vůz se při nárazu do sloupu rozpůlil ve dví a Hugo neměl žádnou šanci přežít. Jeho kamarád zemřel krátce po převozu do nemocnice. „Myslel jsem si, že už mě čeká relativně pokojné a pohodové období. A najednou přijde jobovka nejhoršího druhu, jakou si dokážete představit,“ řekl tehdy Novému Času Andrej Hryc, kterého tato tragédie zasáhla natolik, že do konce roku zrušil veškeré své natáčení a doposud se s touto ztrátou nevyrovnal...

Psychiatr Cimický radí: Jak to zvládnout?

„Překonat rakovinu je veliký stres pro pacienta, ale ještě víc pro jeho okolí. Jedinec totiž hůře snáší stav, kdy nemůže zasáhnout a vidí, jak trpí někdo, koho má rád. V tomto případě navíc nastal vzápětí další stres, ještě horší, jelikož je nevratný. Takovou ztrátu rodiče pociťují jako strašlivou nespravedlnost a záludnost a prakticky nikdy nedojde k tomu, aby se s tím úplně vyrovnali. Vždycky zůstane bolest,“ říká psychiatr Jan Cimický, který proto radí nepodceňovat léčbu.Přečtěte si
tatu
20. 2. 2015 • 12:20

Kdyby Hugo,ten rozmazlený fracek nebyl zdrogovaný a nejeli s kámošem 180 km po Bratislavě,tak mohl dýchat.Andrej Hryc je slovenský pařez,drzý,sprostý a suverénní i s jeho dcerunkou Wandou,která je zrovna tak nesympatická jako on.Ať si hraje na Slovensku.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.