Nemocný Zdeněk Pohlreich (55): Náhlá smrt otce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Nemocný Zdeněk Pohlreich (55): Náhlá smrt otce!

Zdeňka Pohlreicha rozhodí máloco, smrt tatínka s ním ale pořádně zamávala.
Zdeňka Pohlreicha rozhodí máloco, smrt tatínka s ním ale pořádně zamávala. (TV Prima)

Skončil s Ano, šéfe! a chtěl se naplno věnovat své rodině. Kuchař Zdeněk Pohlreich (55) se však ani v nejhorším snu nenadal, že se jeho okruh příbuzných zmenší o jednoho z nejbližších členů. Zcela nečekaně zemřel jeho milovaný otec. A se Zdeňkem, který už se několik dnů pere s těžkou virózou, to pěkně zamávalo.

Pohlreich měl v plánu návštěvu Brna, narychlo ji však zrušil. „Bohužel, zemřel mi tatínek, takže mám spoustu jiného zařizování,“ přiznal deníku Aha!. Zatímco 16. listopadu nemohl na jih Moravy přijet pro nemoc, tentokrát je důvod zrušení jeho návštěvy mnohem tragičtější. Známý odpůrce blafů v českých restauracích tak kvůli nepříjemnostem s pohřbem ruší akce naplánované až konce roku.

„Do Brna se určitě do Vánoc nedostanu, připadá to v úvahu až nejdříve v lednu,“ řekl včera Zdeněk Pohlreich, který měl dnes v Brně uspořádat autogramiádu společně s představením stolního kalendáře plného originálních receptů.

U té příležitosti se mistr kuchař nebránil nabídce navštívit společně s deníkem Aha! brněnskou restauraci Bohéma. O tomto podniku (v pondělí reprízovala Prima) sice v pořadu Ano, šéfe! prohlásil, že už ho tady nikdo nikdy neuvidí, nicméně zdejší prostory dostaly novou, daleko přívětivější tvář a šéf se nebrání důkladnějšímu prozkoumání tamní kuchyně...

Facebook:gallery:false:false:falsePřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.