Markéta Fialová z Televizních novin: KONEC? Kšeft má jen do Vánoc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

Markéta Fialová z Televizních novin: KONEC? Kšeft má jen do Vánoc!

Markétu a Karla nahradí nová dvojice. Pro Fialovou to bude po téměř osmi letech drsný konec. Vždyť oba sbírali jednu diváckou cenu za druhou.
Markétu a Karla nahradí nová dvojice. Pro Fialovou to bude po téměř osmi letech drsný konec. Vždyť oba sbírali jednu diváckou cenu za druhou. (Marek Pátek / Aha)

Moderátory Markétu Fialovou (40) a Karla Voříška (47) nahradí v Televizních novinách už brzy nová dvojice! Deník Aha! to zjistil, když pátral, co bude Fialová po odchodu Voříška dělat. Karel na začátku týdne oznámil, že se chce očistit od nařčení ze spolupráce s StB a že do té doby na obrazovce vystupovat nebude. Co se tedy bude dít s Markétou, která patří mezi největší profesionály Televizních novin a už létá sbírá všechny divácké ceny? Podle našich informací jí hrozí vyhazov!

Luboš PROCHÁZKA

Od osmnácti let trpí poruchou krvetvorby, kvůli které dokonce na přelomu let 2005 a 2006 načas zmizela z postu moderátorky Televizních novin. V té době Karel Voříšek na Markétu počkal a zprávy s novou partnerkou hlásit nechtěl. Teď pro změnu opustil Fialovou Voříšek.

A už nyní je jasné, že Markéta hlavní zpravodajskou relaci s novým parťákem hlásit nebude. „Brzy představíme novou moderátorskou dvojici. Markétu v následujících týdnech zaměstnají dlouho připravované prezidentské speciály Televizních novin – Cesta na hrad. Ty startují už příští čtvrtek,“ řekla deníku Aha! mluvčí Novy Marie Fianová.


Jenže tohle je práce do konce roku. Co bude s vdanou maminkou desetileté Almy a osmileté Emmy dál? Voříšek se může od nařčení, že byl v dobách studií na vysoké škole důvěrníkem StB, očišťovat i několik let a Fialová bude vzhledem k nové moderátorské dvojici bez práce. A tak se může stát, že jí dá televize výpověď. Nové vedení zpravodajství se totiž od letošního jara snaží omladit moderátory.

A tak se z obrazovky poroučeli např. Pavel Dumbrovský (57) nebo Václav Tittelbach (57). Na duo Voříšek-Fialová mělo podle informací Aha! posvíceno také. Markéta a Karel ale dál Televizní noviny moderovali, protože se ukázalo, že je lidé mají pořád rádi. Jenže teď se situace po odchodu Voříška mění...

Facebook:gallery:false:false:falsePřečtěte si
miglandc
23. 11. 2012 • 18:15

Zřejmě jde o sexualní motyv..Jen blázen by se zbavoval skušených a oblíbených moderátorů. Ve zpravách mají pracovat lidi kteří mají vzdělání a rozumí politice. V soukromích tv.jak je vidět,jde spíš o sex a poslušnost k šéfům.Tento trend však prorůstá i do politiky.Kdy si se razilo:kupředu levá: a dnes:sexem dobít svět:Krátko dobá sláva..Ale žijí si fakt slušně..

fiat
22. 11. 2012 • 16:14

a stejně se drží. Asi mají nějakou podpěru.Skutečně TV upadla všemi směry, jak programe tak výkony moderátorů, zábavné pořqady vymizuely. To nás přešel už zcela humor? Za bývalého režimu byl.....Ubitý,povrchnía otupení hledíme na všeliké ty zlaotkopky. na zvracení.

zadnice
22. 11. 2012 • 09:50

Skutečně upadá po všech stránkách. Za Železného to skutečně byla zábavná televize, vlastní tvorba, estrády, zpravodajství atd. Nyní hlavně americké nekonečné braky, reklama, opakování, archiv...Jako Prima, prostě k nekoukání!!!

jity
22. 11. 2012 • 09:47

Krásná a exotická a má ještě to šťavnaté masíčko? Dvacet už ji také není, jak to pořád propaguješ.

savaroman
22. 11. 2012 • 08:14

Markéta je sympatická, vzdělaná a sežene určitě práci tam, kde se nekouká jen na to jak člověk vypadá, ale co umí. Televizní noviny na Nově již ztrácí úroveň delší dobu, navíc jsou zbytečně dlouhé. Já sama raději sleduji zprávy ČT- mají úroveň a spád. Markétě přeji, aby byla po zdravotní stránce v pořádku-to je nejdůležitější.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.