Recept na Bohatství: Cukrář Robert balil Banášovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Recept na Bohatství: Cukrář Robert balil Banášovou!

Adela Banášová řešila nečekaného nápadníka.
Adela Banášová řešila nečekaného nápadníka. (TV Barrandov)

Dnešní večer se v televizi Barrandov ponese na sladké vlně. Podávají se totiž dezerty! Svůj originální medovník představí hvězdné porotě kulinářské show Recept na bohatství i Robert Tmela (48), kterého ovšem více než tučná výhra a zařazení do prodejní sítě zajímala moderátorka Adela Banášová (32)! Ta měla co dělat, aby záletnému Ostravákovi unikla ze spárů!

„Jsem sám a peču skvělý medovník,“ spustil Robert v úvodu a hned  pokračoval. „Žena mi neutekla, ale ani jsem ji nezadržoval,“ nebyl k zastavení šarmantní kuchtík, který vzápětí přiznal, že jeho vztah k něžnému pohlaví je více než přátelský! „Vztah k ženám mám úplně ten nejlepší, jaký můžu mít.
Prostě je miluju!“ Nemohl se dočkat, až Banášová ochutná jeho slaďoučký
medovník, kterým se tak pyšní. Chuť dortu ji doslova omámila a přesně na to Robert čekal!

„Věřím, že tento koláček života někoho dalšího, s kým byste mohl být šťastný, a doufám, že to nebudu já,“ snažila se Adela bránit. „No já doufám, že jo,“ nemínil Robert svou snahu vzdát, ale vysoká moderátorka si stála za svým! „Ten dort je fakt dobrý, ale nechci s vámi žít!“ Na to opuštěný Robert jen smutně opáčil: „To mi říkaly všechny ženy!“ Třeba se některé z opuštěných
dam zalíbí a Robert tak díky své účasti v Receptu na bohatství potká svou osudovou lásku.

Přečtěte si
winterfreshka
5. 11. 2012 • 08:35

Po nich

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.