Barbora Tachecí: Urážky vynášejí! Vlastní tři byty a chatu za miliony! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. května 2022

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Barbora Tachecí: Urážky vynášejí! Vlastní tři byty a chatu za miliony!

Prořízlá pusa už vydělala Tachecí miliony.
Prořízlá pusa už vydělala Tachecí miliony. (Aha! – Karel Kopáč, TV Prima, ara)

Drsná novinářka a moderátorka Barbora Tachecí (49), která tento týden vařila a urážela své spolustrávníky v kulinářském pořadu VIP Prostřeno!, si za svoji kariéru díky proříznuté puse přišla na miliony korun. Kde by jinak vystudovaná inženýrka vzala peníze na tři byty a chalupu za Prahou?

Tachecí prošla za posledních 20 let Českou televizí, bankou IPB, rádiem Frekvence 1, Českým rozhlasem, Mladou frontou a v poslední době září jako moderátorka pořadu Fakta na Primě. Právě tam si bere na paškál osobnosti ze světa politiky, kultury a sportu. A kdekdo už to od ní pořádně schytal.

Za svůj drsný přístup a jedovatý styl byla v minulosti, a je i nyní, evidentně dobře placena. Finance ale nemá na účtech, nýbrž v nemovitostech. Aha! se podařilo zjistit, že je Tachecí majitelkou bytu v pražských Vokovicích, kde nyní žije se synem Sebastianem (18) a aktuálním přítelem, sociologem a autorem kreslených vtipů Václavem Hradeckým (53).

Dále moderátorka vlastní byt v Praze-Dejvicích, kde by měla žít její matka, novinářka Marcela Dolečková a odkud ji v roce 2008 převáželi po zhroucení do psychiatrické léčebny. Třetí byt, který je na moderátorku napsaný, se nachází v pražské čtvrti Bubeneč. K tomu ještě Barbora vlastní menší chatu v obci Samopše na Kutnohorsku. Slušný majetek...

Koho také naštvala

I tihle muži byli ochotni usednout proti hubaté moderátorce a přistoupit na její hru. Přišli v dobré víře, a ona je urážela. Díky takto vyhroceným rozhovorům bohatla. A takto je zpovídala.

Jana Budaře (35), herce

Pořad: Fakta

Tachecí: „Vy hrajete?“ Budař: „Já jsem herec!“ Tachecí: „Opravdu?“ Budař: „Ano, to vám neřekli?“ Tachecí: „Jak jste to dokázal?“ Budař: „Já jsem studoval školu na to, i když vám většinou nepomůže…“ Tachecí: „No právě!“

Tomia Okamuru (40), podnikatele

Pořad: Fakta

„To je pan Okamura, který doporučuje, aby Romům byl zpřístupněn zvláštní stát, aby tady, v uvozovkách, neobtěžovali…“ (výrok, za který ji Okamura žaloval, ale prohrál)

Jana Krause (59), moderátora a baviče

Pořad: rozhovor iDnes.cz

Tachecí: „V době, kdy Paroubek šéfoval ČSSD, jste ji volil…“ Kraus: „Nevím, jak jste na to přišla, lžete!“ (po chvíli odešel ze studia)Přečtěte si
tomik007
4. 9. 2012 • 15:16

v Bohnicich....

hillaarkaa
4. 9. 2012 • 08:45

Zas nevíš,co plácáš,ty už to nehul

jikar
4. 9. 2012 • 08:09

... co pí.Tachecí vlastní. Zaráží mě, jak může s tou svojí šišlavou výslovností uvádět pořad v televizi!!!

misutkah
4. 9. 2012 • 00:51

Paní Tachecí zdědila po své, před časem zesnulé matce, byt v Dejvicích a chatu v Samopších, na tom není nic záhadného. Její matka nebyla žádná chudinka, ale významná ekonomická publicistka, která si na své bydlení a rekreaci vydělala bez problémů sama. Takže majetek získaný "za urážky" má podobný jako spousta jiných, docela "normálních" lidí, není důvod, aby budil pozornost či závist. Že vám, milí čtenáři AHA, paní Tachecí vadí, se dá odstranit velmi snadno zmáčknutím ovladače na TV. Máte tam spoustu dalších programů, takže se nemusíte rozčilovat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.