Martin Zounar: Pustila ho přítelkyně k vodě? Ke »kopačkám« dostal i byt! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Martin Zounar: Pustila ho přítelkyně k vodě? Ke »kopačkám« dostal i byt!

Martin Zounar měl od své partnerky Simony dostat »kopačky«.
Martin Zounar měl od své partnerky Simony dostat »kopačky«. (Profimedia.cz)

Herec Martin Zounar (44), který v seriálu Ordinace v růžové zahradě ztvárňuje doktora, jehož nenechá jediná sukně v klidu, se podle týdeníku Story měl před pár měsíci v utajení rozejít s matkou své tříleté dcery Claudie – producentkou Simonou Brdičkovou (35).

Ta ho prý ale nenechala na holičkách a byla štědrá. Aby se měl Zounar kam odstěhovat, měla mu v Praze koupit byt. Již před několika měsíci deník Aha! Zounara kontaktoval se stejnou informací, on tehdy vyváděl jako pominutý a tvrdil, že nic z toho není pravda.

A ani dnes nechtěl tuto nepříjemnost potvrdit. „To není pravda. Jsme ve vztahu spokojení a jsme spolu. Tyhle spekulace mi tak akorát otravujou život,“ sděloval rázným tónem seriálový doktor.Přečtěte si
jity
15. 8. 2012 • 11:42

vždyť to byla taková láska, ukazoval jaké mají bydlení. Jak miluje svoji dcerunku a manželku, nebo je to přítelkyně. Lidi jsou hrozný komedianti.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.