Tragická smrt v Ordinaci: Sebevražda primáře Frynty! Štěpánová alias Babeta se zhroutila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Tragická smrt v Ordinaci: Sebevražda primáře Frynty! Štěpánová alias Babeta se zhroutila!

Jan Šťastný patří neodmyslitelně do »Růžovky«. Jeho konec se ale blíží.
Jan Šťastný patří neodmyslitelně do »Růžovky«. Jeho konec se ale blíží. (TV Nova)

V Ordinaci v růžové zahradě došlo k tragickému úmrtí, které pořádně zacloumalo s celým štábem! Nejvíce pak s představitelkou zdravotní sestry Babety Trefné Bárou Štěpánovou (53). Z události, která se odehrála v minulých dnech v jednom z ateliérů, se nemohla vzpamatovat a dostala ji doslova na kolena. Kdo zemřel? Populární doktor Dalibor Frynta, kterého ztvárňuje Jan Šťastný (46)!

Štěpánová tvrdí, že něco tak psychicky vyčerpávajícího dlouho nezažila. „Bylo to strašné, točili jsme celý den scénu, ve které jsme brečeli. Dozvíme se totiž, že primář chirurgie Frynta zemřel, a ještě si tu smrt tak nějak sám vybral. Byla jsem z toho psychicky na dně, a když jsem pak jela domů, brečela jsem a doma také... Manželovi jsem říkala, ať na mne nemluví, že jsem z toho úplně hotová. Vlastně jsem se z toho zhroutila,“ svěřila se Štěpánová, která se umí do role vžít.

Primáře Fryntu v seriálu přemohla rakovina už podruhé. Když se dozví, že je na tom špatně a pomalu umírá, rozhodne se, že smrt sám uspíší. „To bude pro příznivce seriálu takový šok, že se z toho dlouho nevzpamatují,“ řekl Aha! člen štábu s tím, že díl, v němž Frynta zemře, uvidí v televizi během podzimu. Nezanevřou ale diváci na seriál po smrti oblíbené postavy?

Jako v Nemocnici na kraji města

Lidé, kteří byli u natáčení scény tvrdí, že odchod Frynty bude tak nečekaný, že zažijeme zřejmě podobný šok, jako když v legendárním seriálu Nemocnice na kraji města podlehl infarktu populární doktor Štrosmajer, kterého hrál Miloš Kopecký (†73).Přečtěte si
elis3
7. 8. 2012 • 10:23

roflor
7. 8. 2012 • 00:15

nabudit diváky je třeba , nic víc !

eremita
6. 8. 2012 • 22:13

se hroutí z každé tragické role, které do svého pokročilého věku uhrála, nebo jen jako představitelka potrhlé diblice v nastavovaném seriálu, sledovaném jen skalními pozorovateli celkem svižných začátků?

rejpal3
6. 8. 2012 • 20:50

Proč tu vzýváš tvůrce? Ty nemáš na ovladači vypínač? Máš, ale stejně sedíš na gauči a čučíš na tu p.í.č.o.v.i.n.u - co k tomu dodat? Snad jen že svůj k svému...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.