Režisér Adamec zuří kvůli natáčení: Kostková je na zhroucení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 29. listopadu 2022

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Režisér Adamec zuří kvůli natáčení: Kostková je na zhroucení!

Munzarová si natáčení po boku svého partnera Martina Trnavského dlouho neužila.
Munzarová si natáčení po boku svého partnera Martina Trnavského dlouho neužila. (Aha! – Daniel Černovský, TV Prima)

Herečka Tereza Kostková je na roztrhání. Coby tvář Primy ji chce mít televize v každém svém seriálu. A to nemůže přenést přes srdce Jiří Adamec, který si Kostkovou přetáhl z Novy do primáckých Cest domů. Nechce se o ni dělit, byť jde o seriály ve stejné televizi.

„Když se dozvěděl, že by jeho klíčová postava měla hrát i v nově připravovaném seriálu Obchoďák, nechtěl o tom ani slyšet,“ řekl Aha! zdroj z televize. Jenže tentokrát neměl hlavní slovo Adamec. TV Prima totiž moc dobře ví o kvalitách herečky, a tak ani na vteřinu neváhali a zraněnou Báru Munzarovou jednoduše v Obchoďáku nahradili Terezou Kostkovou. „Tereza se to snad dozvěděla ještě před Jiřím Adamcem, ten to měl řešit až posléze,“ dodává zdroj.

Když jsme Adamce kontaktovali, překvapení už rozdýchal. „Terezka se vypracovala ve špičkovou herečku, tudíž je velice žádaná. Její obsazení se tu konzultovalo, aby totiž zvládla i natáčení Cest domů,“ řekl Aha! režisér.

Nikdo si však neuvědomil, jaký nápor bude najednou vyvíjen na Terezu. Ta se totiž během několika dnů musí naučit rozsáhlý text, souběžně bude natáčet právě Obchoďák i Cesty domů. „Vše je velmi čerstvé a já mám před sebou osmnáct nových scénářů. Více se zatím nemohu vyjádřit. Potřebuji je soustředěně přečíst a pracovat. Je toho příliš...,“ napsala nám vyčerpaná Kostková.Přečtěte si
johanka
26. 9. 2012 • 13:47

Prosím, buďte pane Adamec soudný a uznejte, že jsou i jiní herci a herečky, než rodina Kostkových v čele s jejich dcerou. To, že je všude Kostková a Etzler je docela trapné...... Je to tak - hraje celá rodina a ještě by měla být role pro Toníka, jděte už do háje a neotravujte diváky

babcahanca
14. 7. 2012 • 14:10

Také si myslím, že je překostkováno. Seriál se měl jmenovat Hraje celá rodina, zapojit i malého Toníčka a ražírovat měl Kracík.

johanka
14. 7. 2012 • 10:57

Pane Adamec, hlavně se nep-srat

johanka
14. 7. 2012 • 10:55

Vůbec si nemyslím, že by byla Kostková jediná dobrá herečka, kterou je možno do blbých seriálů obsazovat. Kostková a Etzler - už jsou protivní a kazí prožitek z nových věcí, protože ve všech rolích se objevují stále jejich stejné "ksichty". Proč není dána možnost ostatním hercům ??? Takhle už to na člověka působí, že máme jednu herečku a to je trapný nesmysl

solochov
14. 7. 2012 • 10:44

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.