Zranění z dopravní nehody vyšlo Báru Munzarovou draho: Přišla o miliony! Nahradí ji Kostková! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 29. listopadu 2022

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Zranění z dopravní nehody vyšlo Báru Munzarovou draho: Přišla o miliony! Nahradí ji Kostková!

Munzarová si natáčení po boku svého partnera Martina Trnavského dlouho neužila.
Munzarová si natáčení po boku svého partnera Martina Trnavského dlouho neužila. (Aha! – Daniel Černovský, TV Prima)

Nejenže při nehodě na své milované motorce přišla herečka Bára Munzarová (40) málem o život, nyní přišla i o hlavní roli v nově připravovaném seriálu Obchoďák a tím i o miliony! Její zranění nohy je totiž vážnější a komplikovanější, než se doposud zdálo, a léčba a následná rekonvalescence se protáhne.

„Jedná se o projekt nekonečného seriálu, který bude běžet několik let. A jelikož Bára měla hlavní roli, měsíčně by si přišla na částku až sto padesát tisíc,“ prozradil Aha! zdroj ze zákulisí seriálu. Její roli ředitelky obchoďáku a potažmo pohádkový honorář získá Tereza Kostková (36), která již natočené scény končící v koši začne přetáčet v sobotu 14. července.

„Terezka se vypracovala ve špičkovou herečku, tudíž je velice žádaná. Její obsazení se tu konzultovalo, aby zvládla i natáčení Cest domů,“ řekl Aha! režisér Jiří Adamec.

„Kvůli zranění levé nohy, které mi bylo způsobeno při námi nezaviněné dopravní nehodě, jsem o tuto hezkou práci bohužel přišla. Zdravotní stav mi nedovoluje natáčet podle scénáře. Své herecké kolegyninástupkyni Tereze Kostkové přeji při natáčení hodně štěstí a radosti,“ okomentovala svůj vynucený odchod sama Bára Munzarová, která si ale nemusí zoufat.

„Nikde není psáno, že se v budoucnu nemůže v seriálovém příběhu přece jen objevit,“ vysvětlila důvod pro změnu Šárka Baborovská, šéfproducentka seriálu za TV Prima.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.