Hanychová řádila ve Varech: Dopita skončil ve vězení, Agáta se zhroutila na policii! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Hanychová řádila ve Varech: Dopita skončil ve vězení, Agáta se zhroutila na policii!

Agáta se bránila před agresivní mčlověkem, který ji fotografoval i přesto, že ho několikrát upozornila, aby toho nechal. Její přítel Mirek se jí zastal a skončil v base.
Agáta se bránila před agresivní mčlověkem, který ji fotografoval i přesto, že ho několikrát upozornila, aby toho nechal. Její přítel Mirek se jí zastal a skončil v base. (Marek Pátek, Pavel Machan, Roman Souček, Zbyněk Pecák, Ladislav Křivan, Jan Tůma)

Modelka Agáta Hanychová (27) a její partner Mirek Dopita (28) si pořádně užili Karlovarský festival. Po noční bitce Dopita putoval do cely předběžného zadržení a opilá Agáta se musela zpovídat před policí!

K incidentu došlo před hotelem Thermal, když se Hanychová s Dopitou a svým stylistou vraceli z nočního řádění. Do cesty se jim totiž připletl návštěvník festivalu, který je chtěl při návratu s večírku zvěčnit, což se pochopitelně modelce nelíbilo. Agáta ze zmocnila jeho fotoaparátu a zničila paměťovou kartu, aby fotky nikdy nespatřily světlo světa.

Tímto počinem ale odstartovala ostrá hádka, do níž se zapojil i Dopita. Svoji snoubenku chtěl chránit a neváhal použít i násilí. Následně tak došlo k bitce, při níž museli zasahovat i karlovarští policisté.

„Rozhodně ho nezbil. Možná do něj strčil, ale určitě do něj nekopal nebo ho mlátil pěstmi. Ale ten frajer z toho chce udělat divadlo, tak zavolal policii a nechal se odvézt do nemocnice," řekla Hanychová pro Blesk.cz a přiznala, že při alkoholovém testu nadýchala jedno promile.

Slavná tvář Hanychové nepomohla a musela vše vysvětlovat na policii. V ranních hodinach vyšla ven ubrečená a zhroucená z toho, že Dopita musel zůstat v cele předběžného zadržení dokud se incident nevysvětlí.

Agáta se snaží ze svšech sil dostat svého partnera na svobodu. K jeho záchraně už podnikla první kroky a zamířila na policii se svou právničkou.

Kauzu Hanychové a Dopity i nadále sledujeme!

 

 

 Přečtěte si
majojo
5. 7. 2012 • 13:29

Já hlavně nechápu, že kravka hnědka, která chlastá první ligu, si dovoluje osočovat jiné ze své branže, že a kolik chlastají. S Ivetkou by mohly vyrazit na tak, ne?

dochtorchocholousek
5. 7. 2012 • 08:37

Ovšem s čím kdo zachází, tím také schází, takže stejně oprávněně za to Dopita pravděpodobně obdrží flastr. Tečka.

charlie
4. 7. 2012 • 23:59

podle TV Nova ten fotograf měl být bývalý voják s výcvikem, takže nikdo bezmocný,ale nahraná strkanice.

charlie
4. 7. 2012 • 23:56

zase se o kačerovi Agátě píše a mluví.Negativní reklama je také reklama.Jen jestli to Dopita v tom ožralství nepřehnal - jestli je opravdu v podmínce, jak se ve článku píše, tak by měl jít do vězení.S tím foťákem si pěkně nas*al do bot, mohlo by to být bráno jako loupež. Ale dobře mu tak, když se neumí ožrat,tak ať nechlastá!

samelzi
4. 7. 2012 • 21:29

bylo to domluvené předem, kluk se tam objevil náhodou...přímo do rukou papparazi, který na tom zítra trhnou majlant..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.