Zpěvačka Věra Bílá: Žije na ubytovně! Má jednu místnost! Kuchyň a záchod na chodbě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Zpěvačka Věra Bílá: Žije na ubytovně! Má jednu místnost! Kuchyň a záchod na chodbě!

Tady teď Bílá žije. V jedné místnosti spí, sleduje televizi i chystá studené jídlo. Zjevně si ale pořád potrpí na parádu... Skleničky jsou vzorně vystavené.
Tady teď Bílá žije. V jedné místnosti spí, sleduje televizi i chystá studené jídlo. Zjevně si ale pořád potrpí na parádu... Skleničky jsou vzorně vystavené. (pro Aha! – Marcela Durasová, ČTK – Vít Šimánek)

Zpívala až za mořem, nadšeně jí aplaudovali v Americe, vydělávala tisíce. Jmění ale prohrála v automatech… Nyní zpěvačka s neuvěřitelným hlasem Věra Bílá (58) skončila v Rokycanech na ubytovně. S manželem obývá jednu místnost, záchod má společný na chodbě, stejně tak kuchyň.

O byt Bílá přišla, nejprve neplatila nájem, pak ho odmítla odkoupit, a když si vše rozmyslela, mohla ho získat jen za tržní hodnotu, tedy za mnohem vyšší cenu. Nabídku města na jiné bydlení odmítla, a tak bylo rozhodnuto: půjde do holobytu… Co o stěhování řekla Aha!?

Nastěhovali jste se do holobytu?

„Ne. Byli jsme u syna, ale tam to prostě nešlo, mají malinký byt, dvě děti. Zabrali jsme jim pokojíček.“

Kdo vám zařídil ubytovnu?

„Sestra. Jsme tu občas spolu, popovídáme si, popláčeme.“

Jak se vám tu bydlí?

„Platíme měsíčně 7300 korun. Toalety i kuchyňka jsou na chodbě. Žijí tady hodně cizinci, Uzbekistánci a tak. Sedím na svém pokoji, dívám se na televizi. Město se k nám ale zachovalo vulgárně.“

Budete znovu zpívat?

„Nové Kale je skvěle sehrané, zatím ale nabídky nemám. Ráda bych zpívala, i kdybych u toho měla sedět. Bývalý manažer chtěl, abychom zpívali zadarmo, ale to nejde, to my nemůžeme.“Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.