Co týden dal... Opilá Farna, nabídka pro Artura a Svobodová na útěku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. března 2023

Svátek slaví Marián, zítra Emanuel

Co týden dal... Opilá Farna, nabídka pro Artura a Svobodová na útěku!

Ewa Farna má řidičák pár měsíců a za sebou už vážnou nehodu.
Ewa Farna má řidičák pár měsíců a za sebou už vážnou nehodu. (Aha! – Martin Hykl, David Kundrát, Marek Pátek, Martin Přibyl, Alexandr Malachovský, Daniel Černovský)

Je vidět, že s přibývajícím létem se našim celebritám začala pěkně zapalovat lýtka. Důkazem toho jsou hned dvě svatby za pouhý jeden týden! Pojďte se s námi podívat na to, co dalšíhose v tom našem showbyznysu událo!

Násoska týdne: Ewa Farna bourala opilá!

Den poté, co úspěšně odmaturovala, zpěvačka Ewa Farna (18) ve svém voze havarovala! Měla velké štěstí, stačilo málo, a už nemusela být mezi živými. Auto je na odpis a zpěvačka, která má řidičák pár měsíců, jako zázrakem vyvázla jen s drobným zraněním.

„Usnula jsem za volantem a probudilo mne třesení pravých kol. Strhla jsem volant zpátky na cestu, ale už bylo pozdě. Pak si pamatuji jen to, že jsem se řítila na strom, uvědomila si naštěstí, že čelní náraz je nejhorší varianta, a tak jsem stočila volant na druhou stranu,“ popsala Ewa. A jak se ukázalo, řídila opilá!

Odhalení týdne: Tahle kočka je dcera Freimanové!

Dcera herečky Veroniky Freimanové (56) a režiséra Jaroslava Brabce (57) Tereza (25), se dlouhá léta veřejnosti vyhýbala a žila v anonymitě. Teď se konečně ukázala po boku své matky a všichni jen žasli. Nutno totiž uznat, že je to kus!

S rozvodem svých rodičů už se smířila, momentálně ji těší, že si její slavná máma našla přítele, architekta Vladimíra Boučka (57), s kterým si navíc náramně »sedla«. „Skvěle si rozumíme, máme pořád o čem debatovat,“ svěřila se Tereza, která pracuje jako obchodní manažerka.

Stěhování týdne: Svobodová uprchla do Jablonce!

Vendula Svobodová (40) zřejmě udělala definitivní tečku za manželstvím s Patrikem Aušem (33). Společně se synem Jakubem (6) se od něj odstěhovala a v současné době přebývá u své kamarádky v Jablonci nad Nisou. „Tam Jakub dokončí i letošní školní rok,“ práskl nám zdroj.

Na začátku prázdnin se Svobodová se synem přestěhuje již do svého vlastního domu, který už dva roky kompletně předělává a rekonstruuje. Patrik už musel vrátit i její bílý sportovní peugeot, kterým pořád jezdil.

Nabídka týdne: Artur Ivetě miliony nevydělá!

Už se pomalu zdálo, že Ivetu Bartošovou (46) z  jejích obřích dluhů vyseká její vlastní syn Artur (15). Tomu se totiž produkce zábavné show Česko Slovensko má talent chystala dát nabídku, aby se svou kapelou přišel na konkurz a zkusil zabojovat o magickou výhru 2,5 milionu korun.

Jenže jeho táta Ladislav Štaidl (67) mu účast v televizi nekompromisně zakázal. „Rozhodně Artura do žádné takové soutěže nepustím. Musel by umět víc, aby mohl soutěžit na takové úrovni,“ řekl Štaidl.

Svatba týdne: Belohorcová se tajně vdala!

Zuzana Belohorcová (36) všechny dokonale zaskočila. Nečekaně a v přísném utajení se totiž provdala za svého partnera, otce dcery Salmy (2), Vlastu Hájka (36)!

„Bylo to všechno hodně narychlo a jen v rodinném kruhu. Oddat jsme se nechali u našeho kamaráda v restauraci v centru Prahy. Svatební šaty jsem měla z půjčovny. Za svědka mi šla sestra a Vlastovi jeho nejlepší kamarád,“ uvedla Belohorcová, která si ponechala své rodné jméno.Přečtěte si
Shelby16
27. 5. 2012 • 19:43

Ještě jsem chtěla doplnit důležitou skutečnost. Pokud by Farná při té nehodě způsobila někomu škodu na majetku nebo na zdraví, platí samozřejmě výluka z pojistného plnění i v povinném ručení na náhradu škod opilým řidičem způsobeným. Při těžkém zranění s trvalými následky jsou částky nepředstavitelně obrovské v řádu miliónů. Mladá slečna by si měla uvědomit, že když chce pít alkohol s kamarády, tak ale přijít na večírek bez auta. Doufám, že křesťanští rodiče ji teď následně poučili.

Shelby16
27. 5. 2012 • 19:28

Dá se předpokládat, že Farná vzhledem ke svým příjmům měla kromě povinného ručení i havarijní pojištění na ten VW Tiguan. Za normálních okolností by pojišťovana škodu na autě uhradila v závislosti na sjednané spoluúčasti i když je z toho totálka za miliónovou škodu. Jak jsem se informovala, pokud řidič havaroval a byl mu zjištěn alkohol (i když se může vymlouvat na cokoliv), pojišťovna v takovém případě škodu odmítne uhradit, protože na alkohol je výluka z pojistného plnění. Pojišťovací poradce mi sdělil, že neví o žádné pojišťovně v Česku ani pojistné produktu, který by toleroval alkohol při havárií a následném pojistném plnění. To by znamenalo, že Ewa Farná nedostane nic z pojistky, škoda za milión a ještě zaplatí několikadesetitisícovou pokutu. Tohle jsem zjistila.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.