Spisovatelka Obermannová poprvé po smrti Václava Havla promluvila: Zhroutila jsem se! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Spisovatelka Obermannová poprvé po smrti Václava Havla promluvila: Zhroutila jsem se!

Irena Obermannová po skandálu změnila vizáž.
Irena Obermannová po skandálu změnila vizáž. (Aha! – Daniel Černovský, Profimedia.cz)

Kontroverzní spisovatelka Irena Obermannová (50) po půlročním mlčení konečně promluvila! Žena, která krátce před smrtí Václava Havla (†75) napsala knihu o vztahu s ním, podle svých slov prožila velmi těžké období. A plánuje o něm napsat další knihu.

Obermannová proti sobě knihou o vztahu s bývalým prezidentem poštvala větší část veřejnosti. Všichni jí měli za zlé, že těžce nemocnému Havlovi ještě více ublížila – ať to bylo, jak to bylo!

„Jsem přesvědčen, že tato aféra urychlila jeho smrt!“ vyčetl jí kupříkladu Havlův přítel Michael Kocáb (57). A podobně tvrdě proti ní brojili i posluchači ve včerejší rozhlasové debatě, což spisovatelku řádně rozhodilo!

„Chtěla bych říct, že to všechno pro mě nebylo jednouché a že se k tomu jednou vyjádřím v další upřímné knížce,“ prohlásila Obermannová s tím, že jí nejvíce pomáhaly její dvě dcery Rozálie a Berenika. „Obě mě v průběhu té doby, co jsem se z toho všeho hroutila, bránily zuby nehty,“ řekla s tím, že ale ničeho nelituje.

„To, že jsem tu knihu napsala, byla nutnost! Já se celý život vypisuji ze svých zážitků,“ dodala Obermannová.Přečtěte si
3151958
5. 10. 2012 • 12:31

Největší čech?To asi né,ona napsala jen pravdu,znala ho ,byl její milenec,lhal Dáše,taky pak na ní vše přepsal,Dáša taky u mě není žádná první dáma,je to herečka a uměla to zahrát,aby se měla dobře. Jo paní Olga to byla dáma.

avina
24. 9. 2012 • 14:59

zpříjemnila chvilky Vaškovi.Dáša ho odsunula/spala se psem/do jiné místnosti-chrchlal...Ponížilo ji,že ji někdo nahradil:vrátilo se jí to,co Olze ona. Olga snášela chlast,ženy/potrat milenky H./-nechtěli rozcvod.Měli dohodu-ona přítele,on kamarády.Veškrnová se vnutila pokusem o.../viz kniha Týden.../.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.