Partnerky českých hokejistů vyhlížely oslavy. Marně... Fandíme! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 21. května 2022

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Partnerky českých hokejistů vyhlížely oslavy. Marně... Fandíme!

Hlavní skupinka rodinných příslušníků, kteří vyrazili za českými hokejisty.
Hlavní skupinka rodinných příslušníků, kteří vyrazili za českými hokejisty. (Aha! – Petr Novotný, ČTK – Michal Doležal)

Tu šanci si nemohly nechat ujít. Partnerky českých hokejistů vyrazily leteckým speciálem směr Helsinky, podpořit své milé. „Vyhrajééém!“ nepochybovaly už při dopoledním odletu z pražské Ruzyně.

Zářily spokojeností. „Mám všechno, to znamená pas a dres,“ smála se Soňa Blaťáková. „My máme i vlajky, ale zapomněla jsem barvy na tvář! Holky, nemáte některá?“ ptala se Petra Čáslavová. „Neboj, to tam někde seženeme,“ byla v klidu Michaela Mojžíšová a sborově si zařvaly: „Fandímééé!“

Některé letěly fandit poprvé. „Já si zajela jen loni do Bratislavy, předtím Luky žádné mistrovství nehrál,“ povídala Krajíčkova přítelkyně Tereza Nováková. Ke sportu má blízko, její táta Jiří Novák byl pátým nejlepším tenistou světa. „Tenis a hokej mám ráda stejně,“ přiznala.

Žádná z nich nezapochybovala, že by Češi měli semifinále prohrát. 4:2, 3:2, 3:1 – to byly nejčastější tipy na výhru se Slováky. Nevyšlo to. Kdyby se vyhrál aspoň bronz. „Strašně rády bychom si užily ten Staromák, teda pokud nás tam kluci vezmou. Ale spíš zase uslyším, ať ho nečekám, a na týden zmizí,“ usmála se Radka Koukalová. Podobný scénář by ale brala všemi deseti.

Matyáš studoval rentgen

Jeden velký let z Montrealu do Prahy už má za sebou, přesto byl pětiměsíční Matyáš Plekanec na letišti u vytržení. Maminka Lucie Vondráčková (32) ho nemohla odtrhnout od rentgenu na zavazadla, který mu učaroval.

„Miláčku, musíme už jet fandit tátovi,“ usmála se populární zpěvačka. S ostatními manželkami se nebratříčkovala, společnost jí dělal bratr a tchyně. Kapitán nároďáku měl včera v hledišti silnou podporu!Přečtěte si
hillaarkaa
21. 5. 2012 • 21:39

Nech ho bejt,ať si zavzpomíná ...možná z té nostalgie i pomne

p.r.d.e.l..hillarka
21. 5. 2012 • 11:23

p.r.d.e.l..hillarka
21. 5. 2012 • 11:22

nežerchleba už zase z tebe srší závist Mimochodem, jak se leží "kolem krku"? To je jistě tvá chlebácká kámásútra a k tomu netřeba maturity

hillaarkaa
21. 5. 2012 • 09:03

Máš pravdu,z toho pometla by nepohonil ani samotnej nežerchleba

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.