VIDEO: Podívejte se na návrat Bohdalové k Brzobohatému! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

VIDEO: Podívejte se na návrat Bohdalové k Brzobohatému!

Film Vrásky z lásky zamíří v dubnu do kin.
Film Vrásky z lásky zamíří v dubnu do kin. (BUC-FILM/Alan Pajer)

Exmanžele Jiřinu Bohdalovou (80) a Radoslava Brzobohatého (79) svedlo po letech dohromady natáčení filmu Vrásky z lásky. Podívejte se, jak jim to společně před kamerou sluší.

Režisér Jiří Strach Brzobohatého obsadil do role bývalého učitele, který se na sklonku života rozhodne vyhledat svou dávnou lásku, herečku v podání Jiřiny Bohdalové. Jejich setkání ale nedopadne podle jeho představ. Pár po několikaletém odloučení čeká bláznivá road movie, na niž by si netroufali ani příslušníci mladší generace. To nejhorší, co člověk může udělat, je totiž všechno vzdát.

Bohdalovou k Brzobohatému přiměl scénář Marka Epsteina: „Píše velmi dobře s jemným humorem. Navíc je to příjemný mladý muž. Když se rozdával talent, charakter a sympatie, určitě si šel několikrát přidat.“ O své roli ale před premiérou, která je naplánovaná na 12. dubna, příliš prozradit nechtěla.

Společně s bývalým manželským párem se ve filmu objeví i Ivan Trojan, Anna geislerová, Jiřina Jirásková, či Lenka Vlasáková.

Podívejte se na Bohdalovou s Brzobohatým na videu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.