VIDEO: Partička opět šokuje - tanec v tangách na křižovatce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

VIDEO: Partička opět šokuje - tanec v tangách na křižovatce!

bláznivý tanec Partičky
bláznivý tanec Partičky (Facebook)

Televizní Partička na facebooku nasbírala přes 200 tisíc fanoušků a to si zaslouží pořádnou oslavu. Čtveřice komiků tak navázala na kultovní video zachycující tanec Richarda Genzera u dopravní značky.

Genzer se odvázal, když počet fanoušků přesáhnul sto tisícovou hranici. Počet příznivců se od listopadu zdvojnásobil a to si žádá pořádnou show. Sexy tanga tak musel vedle Genzera obléknout i Michal Suchánek, Ondřej Sokol a Igor Chmela. Společně na křižovatce vyskákali z dodávky a nic netušícím řidičům a chodcům připravili šokující vystoupení.

„Začali jsme se tady scházet ve chvíli, kdy to vypadalo, že Partička po čtyřech dílech zřejmě skončí, s chtěli jsme tomu zabránit. Teď je nás přes 200 000, zažili jsme tady neuvěřitelný věci, a právě teď se Tančící Kadáfí (jak Genzera u tyče označili Francouzi), zastavil u své značky, a dívá se směrem, odkud přijíždí vaše dvoutisícové video,“ napsal na facebooku Ondřej Sokol.

Právě dnes se diváci Primy dočkají premiérových dílů Partičky. Televizní Partička má do budoucna velké plány. Poté, co ji pořadatelé vyřadili z ankety Český slavík, má zálusk na cenu TýTý.

Video se připravuje ...Autor:  cam

Přečtěte si
jity
28. 2. 2012 • 11:19

nedá se na to koukat, hrůza.

kecyvpeci
28. 2. 2012 • 09:20

...se jen divim Ondrovi Sokolovi, ze v tyhle "particce" /uz ten nazev/ jede...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.