Ondřej Sokol z Partičky: Vyrůstal bez otce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Ondřej Sokol z Partičky: Vyrůstal bez otce!

Ondřej Sokol
Ondřej Sokol (ara, TV Prima)

Herec, režisér a především člen televizní Partičky Ondřej Sokol (40) neměl zrovna ideální dětství. Jeho životní postoje ovlivnila emigrace otce do Kanady.

Ondřej Sokol se před rokem rozvedl se svou manželkou a přestože je sám, stále lpí na rodinných hodnotách. „Ten důvod je, že jsem vyrůstal bez otce, kterého jsem miloval,“ přiznala televizní hvězda magazínu Týden.

Za totality nebyl Ondřej se svým otcem v kontaktu a jejich komunikace se omezila na dopisy a pár telefonních hovorů. „Za totáče by nás hovor do Kanady zruinoval, ale měli jsme naštěstí známého v Olomouci na poště a ten to uměl zaonačit tak, že jsem si mohl s tátou povídat, jak dlouho jsem chtěl,“ pokračoval Ondřej, který si ovšem zpětně uvědomil, že takové hovory proběhly za celé desetiletí jen tři.

Kvůli vzdálenosti Ondřej na otce nezanevřel, ale idealizoval si jej. „My jsme všichni takovej typ dálkové rodiny. Každém v jiným městě, vídáme se málo. My jsme takhle v pohodě, i když se s tátou fakt vidíme strašně málo,“ dodal Ondřej, který momentálně novou partnerku nehledá.

I na samotě si totiž našel pozitivní stránku. „Jasně, chybí tam ty hezký momenty, ale zároveň je tam překvapivě dost těch příjemnejch. Nikdo mě neprudí. Dělám si, co chci, kdy chci,“ řekl člen Partičky, která se už 27. února dočká premiérových dílů.Přečtěte si
irmma
13. 3. 2017 • 10:02

Ondřej Sokol vulgární primitiv, nevychovaný, směje se svým vtipům, uráží kdekoho a jeho slovník prostě žumpa v přímém přenosu. O Patrasové řekl že hrála svini, včera zase použil slovo : vy ch cat . Toto je vrchol českého moderátora.

dandova
15. 2. 2012 • 11:19

defakto
14. 2. 2012 • 07:55

Proto z neho vyrostl takový pablb ! Každý den musí nejaký škrabák z AHA psát o někom z Partičky nebo aspon o amatérskem herci Vágnerovi , to máte za to zaplacené ??? Škrabáci z AHA se nechávají podplácet jinak se to nedá vysvětlit !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.