Kobzanovou na Frekvenci 1 vystřídá Markéta Mayerová | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Kobzanovou na Frekvenci 1 vystřídá Markéta Mayerová

Markéta Mayerová střídá v rádiu Dianu Kobzanovou.
Markéta Mayerová střídá v rádiu Dianu Kobzanovou. (Frekvence 1)

Právě dnes představila Diana Kobzanová svoji nástupkyni v rádiu Frekvence 1. Je to všem dobře známá a zkušená moderátorka Markéta Mayerová.

„V rozhovorech jsem říkala, že bych si po pěti letech v rádiu chtěla dát pauzu. Že si dám prázdniny a budu doma vařit a žehlit a v Liberci prodávat Peugeoty. Ha ha ha,“ uvedla dnešní vstup na Frekvenci 1 Diana: „ My se tady naposledy uslyšíme 29.února a pak, od 1.března bude v tomhle čase vysílat Markéta s Mikešem,“ ukončila tak všechny spekulace o tom, kdo ji v rádiu nahradí.

„Mně to přišlo jako dobrý nápad, když tobě už se nechce, tak si sednu na tvojí židli,“ smála se Markéta a hned si s Dianou spiklenecky vyměnily informace jak přistupovat ke kolegovi Romanovi Mikeshovi, aby nebyl moc roztahovačný.

Markétu Mayerovou si spousta z nás pamatuje jako jednu z nejvýraznějších tváří televize Nova, kde uváděla Snídani s Novou či seznamovací pořad Rande. K vysílání v rádiu se dostala už v devadesátých letech a nyní se do éteru s velkou radostí a zároveň respektem vrací.

„Těším se jako malá! Kdybych měla adventní kalendář, tak bych si ho pomalu odloupávala, protože si počítám kolikrát se ještě vyspím a pak se to stane. Když se člověk jednou dostane k rádiu, tak se do něj zamiluje,“ komentuje své poslední dny přípravy na živé vysílání Markéta.

Nezbývá než popřát, aby se jí na novém místě v rádiu Frekvence 1 líbilo.

Markéta Mayerová novou moderátorkou rádia Frekvence 1 od 1.března, každý všední den v odpoledním drivu od 14 do 17 hodin.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.