Šilhánová je zase sama: Badmintonista Koukal ji opustil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Šilhánová je zase sama: Badmintonista Koukal ji opustil!

Lucie Šilhánová je zase sama. Nevyšlo to ani s přítelem Petrem Koukalem.
Lucie Šilhánová je zase sama. Nevyšlo to ani s přítelem Petrem Koukalem. (Aha! – David Kundrát)

Moderátorka Lucie Šilhánová (29), parťačka Leoše Mareše (35) a Patrika Hezuckého (43), už je zase sama. Opustil ji její přítel, badmintonista Petr Koukal (26). Je to další vztah, který sympatické Lucii nevydržel; bývalá plavkyně má zkrátka na chlapy smůlu...

Už začátkem ledna se začal Koukal scházet s jinými slečnami. Na otázku, zda-li nebude jeho přítelkyně žárlit, odpověděl jedné slečně zcela jasně: „Mě už nikdo nekontroluje, já doma problém mít nebudu…“ Je tedy zřejmé, že exotickou dovolenou na začátku roku Šilhánová rozhodně neabsolvovala s Koukalem.

„To je pravda, byla jsem na Bali s kamarádkami,“ přiznala deníku Aha! Šilhánová, která však nechtěla komentovat, jestli je opravdu mezi ní a sportovcem, který se zdárně popasoval s rakovinou varlat, konec.

„Víte, že já se nerada vyjadřuju ke svému soukromí, třeba vám k tomu něco řekne on…,“ přehrávala moderátorka míček zase na druhou stranu.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.