Co týden dal... Usmíření u Vondráčkových? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. prosince 2022

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Co týden dal... Usmíření u Vondráčkových?

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková (Aha! – Martin Hykl, David Kundrát, Marek Pátek, Mária Rušinová)

I uplynulý týden se v českém showbyznysu děly věci. Jak už to bývá, o skandály, nečekané události, zvraty, bouřlivé odchody nebyla nouze. Vybíráme pro vás ty nejzajímavější, přičemž zřejmě usmíření Lucie Vondráčkové s tetou Helenou by měla být pecka roku a můžeme se těšit, kdy se to podaří…

Smír roku?

Lucie Vondráčková skončí válku s tetou?

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (31), která před nedávnem porodila syna Matyáše, uvažuje se svým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem (29) o dalším miminku! „Ještě jedno dítě bychom chtěli,“ prohlásila Lucka.

Matyáše už dokonce občas bere i na tátovy tréninky. Kromě toho Lucka nevyloučila, že by se po letech opět začala bavit se svou tetou Helenou. Má to dokonce předpovězeno v kartách. A těm Lucka věří. „Třeba se karty nespletou ani tentokrát,“ uvedla.

Smolařka týdne

Simona přijdeo miliony

Modelka Simona Krainová (38) přijde o kšefty! Její dlouholetý manažer Saša Jány (40), majitel modelingové agentury Elite, s ní kvůli neshodám ukončil spolupráci. Trošku pech, když pomyslíte, že ročně si u něj vydělala několik milionů korun. Aby toho nebylo málo, musela modelka tento týden řešit další problém. Její patnáctiměsíční syn Max se tak dovedně zavřel v autě, že je nebylo možné otevřít. Zasahovat museli hasiči.

Chuligán týdne

Z Obecné školy do kriminálu

Marek Endál (34), který se proslavil rolí rošťáka Rosenheima ve filmu Obecná škola, je pěkné kvítko i ve skutečnosti. Před několika lety kvůli výrobě pervitinu skončil v kriminále, a brzy ho tam zřejmě čeká další pobyt. Obviněný je údajně hned ze tří činů, jedním z nich je krádež elektromagnetických ventilů (škoda 170 tisíc), teď mu hrozí dalších pět let natvrdo.

Trápení týdne

Bočanová na kapačkách

Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová (44) se hroutí v obrovských bolestech. Trápí ji páteř, se kterou si nešťastně hnula, když učila svou dceru Márinku lyžovat. Teď chodí na kapačky a s koktejlem silných léků proti bolesti ruší jedno představení za druhým.

„Metráček“ týdne

Norisová se chystá na mateřství

Herečka Zuzana Norisová (32) pěkně přibrala! Že by prožila bujaré Vánoce? „Vím, že jsem v poslední době hodně přibrala, ale já to tak mám od přírody. Třeba se ale tělo připravuje na miminko,“ snažila se vše zahrát do autu Norisová.

Odchod týdne

Bendová opustila definitivně manžela

Manželství herečky Alice Bendové (38) je zřejmě definitivně u konce. Alice definitivně opustila svého manžela Václava a odstěhovala se do nového domu za Prahou. „Ten impulz k odchodu vzešel z mé strany. Nebylo možné dál bydlet v jedné domácnosti,“ prohlásila herečka.

Nevěrník týdne

Nejen John, už i Klíma

Tak to je tedy něco. Nejen Radek John (57) je velký proutník, o nic pozadu nezůstal ani jeho bývalý kolega z pořadu Na vlastní oči Josef Klíma (60). Přiznal totiž, že kdysi podváděl svoji manželku. Ta mu to ale dokázala odpustit a jsou spolu už jedenačtyřicet let.  

Chudák týdne

Šulcová nemyslela na zadní kolečka

Herečka Jana Šulcová (64) je bez peněz. Před dvaceti lety si totiž přestala platit sociální pojištění a proto má teď mizerný důchod. Po všech valorizacích nyní pobírá 8000 Kč. Původní výměr byl dokonce 5300 Kč.Přečtěte si
2alsata
7. 4. 2012 • 20:41

paní Šulcová 20 let neplatila pojištění a má "jen" 8000 Kč důchodu. Já jsem platil pojištění celý život, t.j. 45 let a mám důchod jen o málo vyšší. Kdo je tedy chudák?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.