Dana Morávková se musela vzdát místa na Barrandově! Zakázali jí to na Nově? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Dana Morávková se musela vzdát místa na Barrandově! Zakázali jí to na Nově?

Dana Morávková
Dana Morávková (Aha! – Marek Pátek)

Nova si dobře hlídá klíčové herce! Má-li někdo zaječí úmysly, dostane varování, které je v podstatě jakási forma zákazu. Naposledy se do této situace dostala Dana Morávková, hvězda Ordinace v růžové zahradě 2. Byla před podpisem smlouvy s TV Barrandov, kde měla moderovat pořad Máme dítě, jenže...

TV Barrandov se rozhodla vyměnit stávající moderátorku Ivu Kubelkovou. Vybrali si Morávkovou, která se už chystala podepsat smlouvu, pak ale ucukla. „O její nové práci se dozvěděli na Nově. Vedení týmu Ordinace mělo výhrady, a tak se Dana rozhodla tento pořad nemoderovat,“ řekl nám dobře informovaný zdroj z TV Barrandov.

Nova na otázku, zda Morávkové opravdu zakázali práci u konkurence, odpověděla nepochopitelně. „Televize Nova respektuje rozhodnutí Dany Morávkové,“ napsala nám Ludmila Bártíková, PR koordinátor projektů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Morávková se nechtěla k celé záležitosti vyjadřovat.Autor:  kre

Přečtěte si
simeonsimeonovic
14. 1. 2012 • 09:19

Nevim proč, ale z týhle ženský mám fakt husí kůži a když jí už nikdy neuvidim, nic se nestane. Prostě mi nepřijde ani jako dobrá herečka a její reklama na nějakej jogurt je taková nepřirozená, umělá, ona celá je taková nějaká umělá a nepřirozená.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.