Krásná maminka Petra Faltýnová ukázala: Prsa č. 3! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Krásná maminka Petra Faltýnová ukázala: Prsa č. 3!

Petra Faltýnová se pochlubila svým nově upraveným poprsím.
Petra Faltýnová se pochlubila svým nově upraveným poprsím. (Aha! – Martin Přibyl)

Modelka Petra Faltýnová (33) se dva roky po porodu dcery Adriany opět, a to už podruhé, podrobila plastické operaci prsou. Ze silikonových dvojek jsou tak rázem krásné silikonové trojky. A aby každý tu nádheru viděl, na přehlídce si Faltýnová zcela záměrně zapomněla vzít pod průsvitný top podprsenku!

Nepochlubila se však jen svými novými ňadry, ale i dcerkou Adrianou, která dost možná spojí svůj život s přehlídkovým molem jako její krásná maminka.

První plastiku podstoupila druhá vicemiss ČR 1998 před jedenácti lety. Tehdy to bylo jen z rozmaru, aby se mezi silikonovými kráskami nemusela se svým plochým hrudníčkem cítit méněcenná.

Podruhé už byla plastika nutností – na jejích ňadrech se až příliš podepsalo kojení malé Adriany. Před sebou navíc měla focení aktů pro Playboy a to si žádalo důkladnou »přípravu«. Petra ji nepodcenila a z dvojek ve tvaru slzy si nechala udělat kulaťoučké trojky s bradavkami trčícími smyslně k obloze!

„Mám se dobře a budu se mít ještě lépe,“ reagovala Faltýnová zcela nesmyslně na přímý dotaz Aha!, kdy si nechala hrudník vylepšit. Později ale přiznala: „Je to pravda, mám plastiku už delší dobu, jen jsem se nikde neukazovala.“

Průšová se málem natáhla!

Na přehlídce v odsvěcené kapli Sacre Coeur se objevila i velká rivalka Faltýnové Kateřina Průšová. I ta měla v minulosti se Šteklem poměr a řevnivost mezi modelkami přetrvává dodnes.

Jenže zatímco Faltýnová po boku bohatého podnikatele jenom kvete, rozvedená Průšová (byla vdaná za jiného podnikatele – Vladimíra Konvalinku) je čím dál hubenější a její postava se začíná podobat kostře potažené kůží.

Na přehlídce, kde Petra zářila, si navíc málem uřízla ostudu, protože na molu zakopla a málem se přede všemi vyválela na zemi!Přečtěte si
mumla
17. 12. 2011 • 13:42

Nebojím se, že by na ně nedošlo, jen jí dejte chvíli času.

mumla
17. 12. 2011 • 13:41

kam jí to vytáhli bradavky, vždyť je má skoro u brady?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.