Smutné Vánoce Marcely Březinové bez manžela: Zavřu se doma a vypnu telefon! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. června 2023

Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard

Smutné Vánoce Marcely Březinové bez manžela: Zavřu se doma a vypnu telefon!

Fotografie
Fotografie (internal)

Letošní Vánoce budou pro Marcelu Březinovou (50) první, které stráví bez svého manžela Zdeňka Švarce (†57), který v létě spáchal sebevraždu v Roztockém háji. Bolest ze ztráty muže neustále přetrvává, kvůli dětem se však bude snažit Vánoce udělat co nejkrásnější.

„Těším se, že si odpočinu, už to opravdu hodně potřebuju, zatím nestíhám napéct ani cukroví, nevím, kdy to budu dohánět,“ postěžovala si Marcela Březinová. „Rozhodně ale pak vypnu mobil a budu se věnovat dětem. Vánoce jsou pro mě obdobím, kdy to nejdůležitější je naděje a tak to i letos beru,“ dodala zpěvačka na tradičním vánočním koncertu Magdy Malé.

Vedle Marcely však na pódiu v Betlémské kaple vystoupily i další pěvecké hvězdy. Mezi nimi nemohli chybět ani Marián Vojtko nebo Hanka Křížková. Ta oslavovala rok svého umělého kyčelního kloubu. Naštěstí ji stále slouží dobře. „Cítím se skvěle, chodím a jsem ráda. Ale ještě mě čeká v budoucnu kloubní náhrada v koleni, snad to dopadne stejně dobře,“ doufá Křížková.

Jak prozradila, Vánoce i Silvestra stráví doma v Praze. „Na Silvestra máme takový den otevřených dveří, chodí ke mně návštěvy a já jsem ráda, že mám hodně přátel vedle sebe,“ dodala zpěvačka.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.