VIDEO Tajemství polykače Stevieho Starra odhaleno! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

VIDEO Tajemství polykače Stevieho Starra odhaleno!

Stevie má v ústech dost místa i pro kulečníkové koule nebo žárovky. Má kvůli tomu zbroušený chrup.
Stevie má v ústech dost místa i pro kulečníkové koule nebo žárovky. Má kvůli tomu zbroušený chrup. (foto TV Prima, reprofoto Youtube.com)

Přišel, zhltl vše, co mu přišlo do ruky, a uhranul nejen porotu, ale i diváky u televizních obrazovek. Není řeč o nikom jiném než o vítězi prvního semifinále soutěže Česko Slovensko má talent, skotském polykači Steviem Starrovi (48).

Kdo to viděl, ten si láme hlavu – jak to dělá? Má opravdu dva žaludky, jak někdo tvrdí? Nebo je to skutečný kouzelník? Sama Lucie Bílá zůstala v údivu s otevřenou pusou, když jí adept na vítězství vdechl prsten se čtyřkarátovým diamantem statisícové ceny a vrátil ho navlečený na očku uzamčeného visacího zámku. Deník Aha! ale jeho tajemství vypátral!

Ryšavý Skot není žádným nováčkem, jde o profesionálního iluzionistu. Obrazil již několik talentových soutěží, mj. v Británii a v Německu. Netají se tím, že se již přes 20 let »polykáním« věcí živí. Ty uvozovky jsou na místě, jde totiž o iluzi. Kulečníkové koule, živé rybky ani nic jiného nepolyká.

„Samozřejmě je to kouzelnický trik, nic nepolyká, jak se na první pohled zdá. Ale přesný postup vám nemůžu prozradit, to se mezi kouzelníky nedělá. Ale toto číslo není žádnou novinkou, objíždí s ním již dlouho celý svět,“ prozradil deníku Aha! přední český mág Pavel Kožíšek.

Ve světě však už jeho číslo »rozlouskli«. Kvůli svým trikům má Stevie upravený chrup, například vyndané všechny stoličky, aby měl víc prostoru pro ukrývání předmětů, o nichž tvrdí, že je posílá až do žaludku.

Zbroušené má i přední zuby, aby mohl lépe dostat do pusy kulečníkovou kouli, onou genetickou dispozicí pro podobná čísla, ke které se sám hlásí, může být rozštěp patra. Sice vše vypadá, že Stevie předměty polyká, ale nikdy se mu nepohne ohryzek, jak je při konzumaci jídla či tekutin běžné.

Je to zkrátka jen eskamotér a Stevie to prý hodlá provozovat tak dlouho, dokud si nevydělá na vysněný hotýlek v některém z italských přímořských letovisek...


Trik s prstenem Lucie Bílé, kde je poznat, jak to udělal: zatímco se vracel na jeviště, pravou rukou navlékl prsten na očko zámku a spolkl jej již navlečený...


Úplně stejně to udělal v semifinále britské verze soutěže (od času
1:00), jak navléká prsten na zámek je vidět v čase 1:26 až 1:27...

Jeho další nepovedené číslo - s telefonem: vyndal jej z kapsy a rychle nacpal do úst, jenže kamery ho zradily...Autor:  Lucie Šaléová

Přečtěte si
tomasekv2
8. 7. 2015 • 23:39

a když dává kouli do žaludku tak jí vdechne nepolkne. čímž by se vyhnul polykání.

tomasekv2
8. 7. 2015 • 23:35

Proč tedy jsou jeho věci suché po tom co je "vyvrhne" v ústech by se namočily slinami. a proč když polyká plyn tak si dá zapalovač do úst a nic se nestane ? tajta diskuze je neopodstatněná ! Ale jinak dobrý teorie

pizzaoo
9. 11. 2011 • 10:52

Tak tohle je jedinej opravdu zajímavej soutěžící z celý tý trapárny a měl by to vyhrát, protože je fakt nejlepší a nejvíc baví. Všichni ostatní jsou naprosto tuctoví a a nepředvádí nic nového, jen to co už tu bylo milionkrát. Tohle je talent a měl by to vyhrát ať je to jak je to tak prostě umí a je úplně jedno že to není čech.

petr11
9. 11. 2011 • 06:21

...rozhodně lepší než zdlouhavé iluze!! Dobře to podává a o tom to je!!

komodor
8. 11. 2011 • 14:13

Kozisku ze to ty neumis tak je treba potopit konkurenci. At je to jak je to je proste dobreeeej!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.