Bendová si dupla: Stěhovat se nechci! Ale přišla o auto... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 29. ledna 2022

Svátek slaví Zdislava, zítra Robin

Bendová si dupla: Stěhovat se nechci! Ale přišla o auto...

Bendová se snaží pracovat jen dva dny v týdnu, aby měla čas na své děti.
Bendová se snaží pracovat jen dva dny v týdnu, aby měla čas na své děti. (Aha! – David Kundrát)

Sexbomba Alice Bendová (37), která si po nedávno provalených nevěrách manžela Václava (36) najala rozvodového právníka, se zatvrdila. Přestože hereččin advokát Martin Grubner před pár týdny na tiskové konferenci naznačoval, že se schyluje k jejímu odstěhování z domu manželových rodičů, kde s dětmi Aličkou (1) a Vašíkem (4) žije, ta se k tomu zatím nemá.

„Bydlím v tom domě, zatím neřeším stěhování, žije se nám tam dobře, takže si nic nového nehledáme,“ řekla deníku Aha! herečka, která si i přesto nedávno pořídila menší rodinný domek s velkou zahradou a bazénem v jednom z pražských satelitů. Více se o probíhající manželské krizi bavit nechtěla.

„Cokoli k tomu teď řeknu, může být obráceno proti mně. Já momentálně potřebuji vědět, že budou zabezpečené děti. Co se týče investic a dalších věcí, v tom mám jasno,“ dodává Bendová, která se snaží s manželem udržovat alespoň minimální kontakt.

„V rámci možnosti pomůže, on má svou práci, takže to není jednoduché, snažíme se...,“ krčila rameny herečka, proslavená seriálem Rodinná pouta, respektive Velmi křehké vztahy.

Včera se po dlouhé době ukázala na veřejnosti, v rámci kampaně Tesco Běh pro život, jehož se stala patronkou. A hned průšvih – během povídání s novináři Alici policie odtáhla špatně zaparkované auto. Evidentně ne poprvé. „Zase jste tady?“ vítal ji policista na odtahovém parkovišti.

„Já už to tady mám předplacené,“ usmívala se herečka, která přiznala, že tentokrát byla ušetřena pokuty, zaplatila jen pevně danou taxu za odtah...Autor:  Eva Kremserová

Přečtěte si
bobosa
17. 9. 2011 • 16:37

BrejSexbomba..Hnusna jak ***...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.