Tereze Pergnerové vyoperovali z prsu bulku: Je to rakovina?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Tereze Pergnerové vyoperovali z prsu bulku: Je to rakovina?!

Tereza Pergnerová nevypadala v poslední době vůbec dobře. Jako kdyby už tušila, že se něco děje...
Tereza Pergnerová nevypadala v poslední době vůbec dobře. Jako kdyby už tušila, že se něco děje... (Foto Aha! – Marek Pátek, David Kundrát)

Moderátorka Tereza Pergnerová (36) před dvěma dny absolvovala operaci prsu, na němž si nahmatala malou bulku.

Deníku Aha! se včera podařilo spojit s jejím přítelem Jiřím Chlebečkem (40), pozitivní zprávy však zatím nemá.

„Operace dopadla dobře, v tuto chvíli se Tereza cítí dobře. Bulka je vyříznutá, ale na výsledky histologie musíme čekat,“ říká Chlebeček, který je otcem Tereziny dcery Natálky (3) a společně s ní vychovává i jejího syna Samuela (10) z předchozího svazku.

Jestli má v rodině jeho partnerky někdo zkušenost s rakovinou prsu, nechtěl říct. „Opravdu se k tomu nechci dál vyjadřovat,“ dodal Chlebeček a požádal, abychom Tereze po operaci dopřáli klid, který teď tolik potřebuje. „Musí se s tím vyrovnat,“ tvrdí.Přečtěte si
winterfreshka
26. 6. 2011 • 11:51

Co takhle nezajít za Mudr.Čimickým či Nešporem???!Vám snad někdo směřoval můj příspěvek??!!!!

britva
26. 6. 2011 • 10:56

to má z toho období když solidně ujížděla na heráku a jinym fetu.celkově oslabená imunita se projeví časem a bude to horší.sama se odsoudila, takže mi jí není ani líto.samopoškozování jako jsou drogy, alkoholismus a snad i i státem tolerované kouření by se mělo brát v potaz u osob které pak žádají placenou léčbu státem.nic bych jim nedal

tunka
25. 6. 2011 • 13:23

Ty jsi ale hnusná osoba, že ti není rovno. Ty jsi ten nejhorší odpad, nejen na těchto stránkách, ale ty jsi odpad celé společnosti. Totéž je winterfreshka! Vy dvě se můžete vzít za ruce, skočit ze skály a nikomu nebudete chybět. A hillarko, napiš na mojí adresu taky něco jiného, než o Kolbence a frigiditě a o zbohatlém! No, ale to půjde asi těžko, ten tvůj alkoholický mozek se už na nic jiného nezmůže, viď!!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.