Finalistky České Miss: Vodní bitva! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. července 2022

Svátek slaví Radomír, zítra Prokop

Finalistky České Miss: Vodní bitva!

Finalistky si vodní bitvu užívaly.
Finalistky si vodní bitvu užívaly. (Aha! – David Kundrát)

Velmi studené osvěžení čekalo čtrnáctku finalistek soutěže krásy Česká Miss v nedělním mrazivém ránu, kdy jen v plavkách natáčely nový televizní spot.

Utopit se v pár kapkách aquily? Ani to nebyl problém při vodním souboji s láhvemi. Scénář velel jasně: vodní bitvy na baru, na posilovacích strojích, v posteli a dokonce i u žehlicího prkna. Tam všude stříkala voda a stávající finalistky se přitom měly jen krásně tvářit.

„Dívky se poprvé zúčastnily profesionálního natáčení se zahraniční filmovou produkcí v čele s režisérem Paulem Vossem,“ řekl nám člověk z produkce.

Natáčení trvalo celé dva dny. „Točily jsme od brzkých ranních hodin. Musely jsme podstoupit povinný kolotoč zkrášlování, natáčení a čekání na záběry. Občas je to pěkná řehole – být hvězdou,“ shodly se krásky, které se v březnu utkají o korunku v soutěži Česká Miss.

Finále soutěže proběhne v sobotu 19. března (vysílá TV Prima).Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.