Alena Antalová: Se seriály jsem skončila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Alena Antalová: Se seriály jsem skončila!

Alena Antalová s manželem Josefem Juráčkem a dcerou Elenkou.
Alena Antalová s manželem Josefem Juráčkem a dcerou Elenkou. (Aha! – Marek Pátek, archiv TV Nova, Česká televize)

Herečka Alena Antalová (38), kterou proslavily seriály Četnické humoresky a v neposlední řadě i Pojišťovna štěstí, se na televizní obrazovku jen tak nevrátí.

Románů na pokračování už má plné zuby a raději se věnuje divadlu a početné rodině – dětem Alence (5), Elence (3) a Honzíkovi (1,5) a manželovi Josefu Juráčkovi.

Mezi diváky vám pomohly proslavit se hlavně Četnické humoresky, které nyní Česká televize znovu s velkým úspěchem reprízuje. Jak vzpomínáte na jejich natáčení?

„Na Četnické humoresky hledím i po těch deseti letech od jejich natočení s notnou dávkou nostalgie. Byla to krásná práce a hlavně vzpomínka na úžasného režiséra Antonína Moskalyka, který už bohužel není mezi námi a všem nám moc chybí.“

Kromě toho jste zazářila také ve veleúspěšném seriálu Pojišťovna štěstí, lidé si vás velice oblíbili, objevíte se v nějakém dalším?

„Jediné, co mě teď zaměstnává, je divadlo a samozřejmě i moje rodina. Diváky teď možná zklamu, ale do žádného dalšího seriálu se v dohledné době rozhodně nechystám.“

Řada slovenských herců se chytla v tuzemských seriálech, kývla byste na nabídku našich východních sousedů?

„Myslím, že mám »naseriálováno« až dost, takže bych nevzala ani nabídku od slovenských sousedů. Chci se věnovat hlavně divadlu, které jsem předtím dost zanedbávala.“

A co film? Bylo by těžké vás zlákat do filmu?

„Záleželo by samozřejmě na nabídce. Ale v současné době to mám tak, že před kameru bych se postavila maximálně v případě, že by šlo o film. Ale i v tomto případě jsem skeptická. Pěkných rolí je zoufale málo a dobrých herců naopak moc, takže to moc reálně nevidím.“ (smích)

S manželem jste se nikdy netajili touhou po veliké rodině. Mohou se snad vaše děti těšit na dalšího sourozence?

„To ne. Myslím, že si dáme na nějakou dobu pokoj, ale kdo ví...“ (smích)Přečtěte si
fantom08
1. 2. 2011 • 09:35

tohle mě potěšilo, na tu její krabicovou hlavu se nedalo dívat

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.