Dara Rolins před odletem do USA psychicky nezvládala loučení: Simonko, prosím, neopouštěj mě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 23. července 2025

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Dara Rolins před odletem do USA psychicky nezvládala loučení: Simonko, prosím, neopouštěj mě!

Je tady loučení. Dara se nechtěla ruky své kamarádky vůbec pustit.
Je tady loučení. Dara se nechtěla ruky své kamarádky vůbec pustit. (Aha! – Marek Pátek, Martin Hykl)

Zpěvačka Dara Rolins (37) už dnes odlétá pracovně do USA. V Praze tedy byla sotva dva dny, kdy se snažila skrývat před světem. Prakticky ani na chvíli se nepustila své kamarádky Simony Krainové, která jí byla obrovskou oporou a jejíž byt krátce využívala. Když se pak měly loučit, nebylo to jednoduché!

Simona se Dary ujala hned po jejím příletu z její dovolené v Bulharsku, kde se psychicky srovnávala s tragickou nehodou, během které srazila motocyklistu Jindřicha Rotrekla (†63), jenž na následky zranění zemřel. V Simonině bytě se také tajně sešla se svým právním zástupcem Robertem Vladykou a svou manažerkou.

Dara za právníkem jela rovnou z letiště. Ten už čekal v bytě Simony. „Chtěla jsem být někde v neutrálním prostředí a zároveň ne nikde na veřejnosti, abychom nebyli rušeni,“ nechala se slyšet Rolins, která s právníkem svůj případ konzultovala dlouhé dvě hodiny. Tajnou schůzku potvrdil i Vladyka. „Tento případ je pro mě prioritní. Nebudu nic vyvracet ani potvrzovat a rozhodně vám neřeknu, o čem jsme se s mou klientkou bavili,“ sdělil deníku Aha!

Vladyka, který Rolins nejspíš před jejím odletem do Spojených států informoval o průběhu vyšetřování. Poté Rolins a Krainovou Vágner opět vyzvedl a odvezl na Palmovku, kde na ně už čekala Dařina manažerka Eva Skallová. A po několikaminutovém loučení, kdy se Dara se Simonou nechtěly navzájem pustit, se Rolins se svou manažerkou vydaly do její nové skrýše, kde byla až do svého odletu.

Pak se obě dámy objaly a zašeptaly si pár povzbuzujících slov.

V těsném objetí Dara jen stěží zvládala emoce. Bylo vidět, že je psychicky zcela na dně.

„Raději rychle pojďme,“ vyzývala Dara svou manažerku a snažila se těžké loučení mít za sebou.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry