Opuštěná Adéla Gondíková: Hledám nového chlapa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. června 2022

Svátek slaví Šárka, zítra Jaroslava

Opuštěná Adéla Gondíková: Hledám nového chlapa!

Adéla Gondíková si stěžovala, že jsou jí šaty velké a větrají. Úplně všude.
Adéla Gondíková si stěžovala, že jsou jí šaty velké a větrají. Úplně všude. (Aha! – David Kundrát)

PRAHA – Herečka Adéla Gondíková (35), kterou nedávno opustil její manžel herec Ondřej Brousek (27) kvůli mladší herečce Anně Remkové (28), se už z rozchodu vzpamatovala. Ba co víc! Hledá si partnera!

Zn. Koukej, co umím!

„Jsem dneska na lovu. Chtěla bych si tady najít nového muže. Tak se, pánové, ukažte,“ smála se herečka na módní přehlídce návrhářky Dany Dobřichovské v Národním domě na Smíchově.

Nutno podotknout, že na předváděcím molu vypadala ve svatebních šatech lépe než některé přítomné modelky. „Jsem ještě paní, ale nemusí to už tak být dlouho. Doufám, že pak budu opět slečna,“ přemýšlela nahlas herečka, která zůstala sama se čtyřletou dcerou Nellou.

Módní přehlídky se zúčastnila i Renata Langmannová (21), které rozchod s přítelem Tomášem Hlaváčkem nejspíš prospěl. Večerem provázela moderátorka Ester Kočičková, která hosty přehlídky bavila svým ostrovtipem.

8.11.2008

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.