Kubišová se třese strachy! Čekám na dceru a rozhodneme na místě | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Kubišová se třese strachy! Čekám na dceru a rozhodneme na místě

Marta Kubišová
Marta Kubišová (Foto: J. Poláček, T. Tran, M. Hykl)

Zvířata do života zpěvačky Marty Kubišové (81) neodmyslitelně patří. Jenomže stejně jako ona, i její čtyřnohý miláček nesnáší úmorná vedra nejlépe. Osmiletou fenku navíc trápí zdravotní problémy, a tak se legendární zpěvačka bojí, aby nedošlo na nejhorší…

Sama se vysokým teplotám snaží vyhýbat, a proto přes léto krom rána a večera sotva vychází z bytu. Jenomže hlídat nemusí jen své zdraví, ale i zdraví své jorkšírky. Fenka by se totiž měla sluníčku a vysokým teplotám rovněž vyhýbat, což v současnosti způsobuje Kubišové trápení. Chtěla jí totiž ulehčit a v podstatě i zchladit ostříháním, jenže většina okolností je proti ní. „Má teď špatné srdíčko, bojím se, aby jí to stříhání v tom vedru neuškodilo, akorát čekám na dceru a rozhodneme na místě,“ svěřila se Kubišová serveru ŽivotvČesku.cz.

Marta Kubišová: Přerušila odpočinek a zazpívala na Blesk Tlapky festivalu

Video se připravuje ...

Protože už má pejsek téměř půlku života za sebou a se zdravím má trable, ani na první pohled něco tak neškodného nemusí být bezpečné… „Má také něco se srdíčkem, ten pejsek může zničehonic odejít, bojím se, že když ji dcera dnes vytáhne do psího salónu, tak bude zle. Ona vyběhne do prvního patra a má jazyk na vestě,“ posteskla si zpěvačka, která má z horka respekt už několik let, zvláště pak po zdravotních komplikacích. „Od doby, kdy jsem prodělala infarkt, tak si opravdu dávám pozor na teploty. Není to sranda,“ uvědomuje si rizika tropických teplot Marta Kubišová.

Kubišová, Absolonová a Basiková na Blesk Tlapky: Radost, smích i dojetí

Video se připravuje ...Přečtěte si
jan rodin
12. 7. 2024 • 06:56

čeho se Kubiška bojé, že ji odpojí z přístrojů?

stoura
11. 7. 2024 • 05:57

Havel jí podkuřovat ani nemusel, vždyť po tom "sametovém" podvodu dala milion korun na zvířátka, tak na tom tak špatně za komárů taky nebyla

beladona
10. 7. 2024 • 18:49

Uživatel_5584341
----------------

ne tak zcela, jsou psi, kterým se zapaří kůže a mají problémy.
Jejímu jorkšírovi tohle ale nehrozí a že by s ním chodila na 3 hod. procházky taky ne.Obejde barák a to je celý jeho psí život.

beladona
10. 7. 2024 • 18:46

Kubišová holt fenku vezme do náruče a do patra ji odnese.
Kubišová je největší fňukna ze všech Chartistů a pokud si všichni dobře pamatujeme, Havel jí slušně na oceněních a kšeftíkách a trafikách zaopatřil.
Pan prezident Pávek, agent z největších , nyní švihák na Hradě jí může k vyznamenání přidat pro psa i chladicí box a zařídit mu ostříhání doma

RomanDvorak
10. 7. 2024 • 16:16

Kubišová je mimo už dlouhodobě. A dcera bude asi taky slušný pacient.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.