Kubišová se obává nejhoršího: Mám už toho dost | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Kubišová se obává nejhoršího: Mám už toho dost

Marta Kubišová
Marta Kubišová (M. Hykl, M. Rušinová)

Zpěvačka Marta Kubišová (81) přiznala, že se bojí o svou bezpečnost. Momentálně totiž pracuje na své vlastní knize a myslí si, že až si ji lidé přečtou, budou ji chtít zabít. Co se ve své autobiografii chystá odhalit a jak je s psaním daleko?

 „Mám už toho dost, ale hotové to zdaleka není. Není vůbec čas. Vždyť jenom třikrát denně chodím se psem,“ pronesla Kubišová pro Blesk.cz. „Píšu ji v ruce, na různé papírky, takže jsem musela zaměstnat dceru Káču, aby to všechno přepisovala do počítače. Je jediná, kdo ten můj škrabopis přečte!“ zasmála se zpěvačka.

Marek Ztracený a Marta Kubišová: Přání do nového roku!

Video se připravuje ...

V minulosti už o Kubišové vyšlo nespočet knih, podle zpěvačky ale obsahovaly jen samé polopravdy. Proto se teď chystá uvést vše na pravou míru. „Tohle bude osobní kniha o mně a o tom, jak to se mnou a mým okolím v určité době opravdu bylo. A hlavně to bude, jak to všechno vidím já, nikoli druzí,“ vysvětlila ikona pražského jara roku 1968. „Jsem si jista, že až ta kniha vyjde, mnoho lidí mne bude chtít zabít,“ vyjádřila Marta své obavy. Zpěvačka si je vědoma toho, že její pravdu asi ne každý přijme a očekává, že po vydání knihy bude terčem útoků.

Koncert k 80. narozeninám: Neckář šokoval, v jaké je formě!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jiří Němec
5. 3. 2024 • 09:09

Paní Kubišové jsem si vždy vážil a pro její pevnou povahu a postoje ji obdivoval. To už je ale minulost po tom, co přijala vyznamenání od prezidenta Pavla. Ne proto, že by si ocenění nezasloužila, ale spadla do pasti toho, kdo je představitelem té nejkrutější podoby toho, proti čemu se celým svým životem postavila. Naprostá ztráta její dosavadní identity. Možná musela, možná už není tak silná, jak byla. Ale to je třeba vysvětlit, třeba v té knize.

Ivo Šorfa
4. 3. 2024 • 20:18

Tato paní pro mě po převzetí vyznamenání od Pávka přestala existovat, klidně ji zabte.

Uživatel_5812716
4. 3. 2024 • 10:59

Tato paní byla pro mne celý život vzor ale její komedie při převzetí vyznamenání od estébáka byla pořádná pecka. Nechápu její chování. To hrála celá léta takovou chudinku. Také se určitě slezala s havlovcama na chlastačkách.😠

Uživatel_973012
4. 3. 2024 • 08:14

Chudinka

Helena Nikodýmová
3. 3. 2024 • 23:42

Měla jsem ji moc ráda. Od toho jejího extempore s vyznamenáním už nemám. Ne že by mi to nebylo líto. Přijde mi to jako zrada. Proboha, Kubiška a komunistický rozvědčík!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.