Pravda o soukromí s Bouškovou: Jsem zvědav, co nás čeká, říká Vydra | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Pravda o soukromí s Bouškovou: Jsem zvědav, co nás čeká, říká Vydra

Václav Vydra s Janou Bouškovou
Václav Vydra s Janou Bouškovou (ilustrační foto ara)

Loni o prázdninách si Václav Vydra vyrazil s Janou Bouškovou na ostrov Mallorca. Kam manželé plánují vyrazit společně letos? 

„Žádná velká změna to nebude, pojedeme s Janou zase do Španělska, ovšem tentokrát na sever. Předpokládám, že to bude takový příjemný oddychový týdenní výlet, kde se nebudu příliš honit, ale užívat si. Míříme k oceánu, kde to určitě bude jiné, než tomu bylo na jižním pobřeží, tak jsem zvědav, co náš čeká a nemine," odtajnil Václav Vydra dovolenkové plány s Janou Bouškovou (70).

7 pádů HD: Boušková o vztahu s Vydrou: Žádost o ruku na smrtelném loži!

Video se připravuje ...

„Já jsem i ve chvílích volna spíše aktivní, ne opékací člověk na sluníčku, ovšem, co se bude kromě koupání dít, to zatím neřeším. No, a když někdy nebudu na jevišti a zbude trocha volna, tak jako oddych se budu věnovat svému koníčku v podobně pětice mých koníčků. Prostě žiju teď a tady a proto žiju naplno," přiznal osmašedesátiletý herec na webu Kafe.cz.

Jana Boušková: Vydra si ke mně přivoněl a strnul... nevěra!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.