Zlom v životě dcery herce Dvořáka Aničky: Hrozně jsem se bála | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Zlom v životě dcery herce Dvořáka Aničky: Hrozně jsem se bála

Anička s otcem Jiřím Dvořákem.
Anička s otcem Jiřím Dvořákem. (A. Malachovský, M. Hykl, Instagram)

Na přehlídkové molo vyšla poprvé v životě. Přestože Anna Dvořáková (22), dcera herců Barbory Munzarové (52) a Jiřího Dvořáka (57), na přehlídce excelovala, herectví nepřesunula na druhou kolej, ba naopak!

Anička byla ozdobou přehlídky Martiny Pipkové Loudové, která se konala na pražském Masarykově nádraží. Po mole kráčela s takovou jistotou, jako by byla už ostřílenou modelkou. Opak je ale pravdou a mladá nadějná herečka měla z první přehlídky nervy na pochodu. „Hrozně jsem se bála, protože jsem extrémně dlouho nechodila v podpatcích,“ uvedla pro Expres.cz. „Říkala jsem si, že hlavně nesmím spadnout. To bylo to jediné, na co jsem myslela. Podařilo se, takže to vnímám jako úspěch,“ dodala s úlevou.

Uhádnete, kteří slavní rodiče přivedli na svět tuhle kudrnatou krásku?

Video se připravuje ...

Přestože by se Anička mohla v modelingu prosadit, herectví má pořád přednost. „Točím nový seriál pro Primu, měl by vyjít ještě tento rok, a to je zatím vše, co můžu prozradit. Teď se budu učit hru s Divadelním spolkem Frída a v září mě čeká natáčení Ordinace v růžové zahradě,“ pochlubila se. A až se jí podaří zvolnit, frnkne prý do zahraničí, kde se zkusí prosadit jako herečka. „Chtěla bych do Actors Studios do Londýna, což jsou dvě hoďky letadlem odsud,“ prozradila své plány.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.