Krutý ortel nad Gottem (†80)! Tohle už Janda přepískl | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Krutý ortel nad Gottem (†80)! Tohle už Janda přepískl

Petr Janda Karla Gotta nešetřl
Petr Janda Karla Gotta nešetřl (Archiv Blesku)

„Ženil se tak pozdě, aby nepřišel o přízeň fanynek!“ prohlašuje Petr Janda (82) o Karlu Gottovi (†80). A s kritikou legendárního zpěváka zašel ještě dál!

„Na Karla Gotta mám smíšený pocity. On se zaprodal slávě, úplně zásadně. Jediná jeho touha bylo být slavný. Tomu podřídil celý život,“ obul se do legendy Petr Janda a v pořadu Face To Face dodal: „Všechno si přehodnocoval na slávu. Nikdy třeba nefandil žádnému fotbalovému klubu. Říkával: přece nebudu fandit Spartě a nenaštvu si fanoušky Slavie."

Janda o svém tetování: Někteří si myslí, že je to plíseň. Žena je ale nadšená!

Video se připravuje ...

Petr Janda na premiéře svého dokumentu: Otevřel své soukromí!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
beladona
22. 6. 2024 • 13:03

Fandím Jandovi! Vést Olympic , zpívat, hrát, plánovat, skládat ... to všechno je víc, než zpěv tenora Gotta.

Co se týče Gotta, připosrá-nek ve všem!
-----------------------------------------------------
V osobním životě, v politice i v umění, kdy nikdo soudný neřekne - uměl malovat!
K stáru ovládaný Ivanou, která moc chytrosti nepobrala, okradl i prvorozenou!
A nikdo ať se neopovvažuje tady argumentovat, že si Dominika vybrala během života od otce dost.Vůbec ne!Otec ji zapíral a to si naopak vybralo dań na ní a co se týče majetku, tak zneužít její indispozice a dát jí podepsat, že jí 8 mil. stačí a neříct jí, že majetek je odhadnut na 1 miliardu , což je 1000 milionů a bude vynášet i po smrti je hnus! Obrovský hnus!
A můlže za to podpantoflák Gott.
A Ivana ? Vůbec nechápu, jak by tuhle ex společnici starých pánů ohrozilo, kdyby dostala Dominka a ta další dcera víc.Dyť Ivana velmi dobře věděla, že i z mrtvého Gotta bude mít nonstop příjem !!!!!

Prosím všechny plačky , aby mi neodpovídaly.Toto není fanklub Gotta, ale AHA!

Dianthos
22. 6. 2024 • 09:53

Karel Gott se tím nikdy netajil, že se neženil proto, aby nepřišel o přízeň fanynek. Nevím, proč tady útočíte na Jandu, který to pouze připomněl. Karel měl velké srdce, měl rád lidi a chtěl, aby oni měli rádi jeho. A dokud nebyl ženatý, toužilo po něm mnoho žen. To se mu líbilo, mít mnoho zamilovaných fanynek, nemít zavřené dveře. A také ta svoboda, že mu nikdo nemohl zakazovat se s fanynkami intimně sbližovat. Byl to prostě Bohém. Stále mohl snít o té pravé, kterou jednou potká.

rydlo
21. 6. 2024 • 18:16

Gott se ženil tak pozdě, aby nepřišel o přízeň fanynek? Zato Janda se ženil neustále, protože on o žádné fanynky přijít nemohl, s těmi několika jeho skoro nezletilými fanynkami, které se daly spočítat na prstech jedné ruky, se průběžně ženil. Janda už by si měl jednou provždy uvědomit, že na Gotta nikdy mít nebude i kdyby na něm pro své zviditelňování parazitoval ještě víc. Z Jandy už začíná být směšný, třepajícíse starý závistivý dědek za zenitem! Pomluvy Gotta a úspěšnějších zpěváků než je on, mu nijak nepomohly, spíš se začíná lidem protivit!

Jiří Hradec
21. 6. 2024 • 16:09

Kdy napraví lhář, podvodník a zloděj Petr Janda svou kriminální činnost v čele OSA?
Ptá se Jiří Hradec, www.jirihradec.cz

AliAlice
21. 6. 2024 • 15:57

Stal se s něho protivnej, zahořklej dědek !!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.