Paliativní léčba Slováčkové: Anička si už dala věci do pořádku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Paliativní léčba Slováčkové: Anička si už dala věci do pořádku

Anička Slováčková je velká bojovnice
Anička Slováčková je velká bojovnice (Instagram)

„Na paliativní péči jsem měla spoustu dotazů. Myslím si, že se jí každý lekne hned, jak mu ji lékař doporučí. Ale to, že ji navštívíte, nemusí nutně znamenat to nejhorší. Naopak. Mně osobně tahle zkušenost šíleně moc pomohla a uklidnila mě,“ napsala s rakovinou už podruhé bojující Anička Slováčková na Instagramu.

„Pomohla mi utřídit si priority, dát si věci do pořádku, ale taky mi ukázala, jak třeba o nemoci mluvit s mými blízkými, a nebo to, že být autentická má svůj smysl, a to, že mi není dobře, není slabost," okomentovala přednosti paliativní péče osmadvacetiletá dcera Dády Patrasové

Patrasová a Slováček v Blesku: Kvůli Aničce se vyhýbáme lidem!

Video se připravuje ...

„Opravdu se není čeho bát, a pokud vám lékař něco o paliativní péči nadhodí, nebojte se to zkusit. A pamatujte si, že se každý den můžou všechny naše cesty měnit. To, co se dneska zdá jako jasně černobílá cesta, tak zítra může mít stovky odstínů. Tím se vždycky uklidňuju,“ dodala k nelehkému tématu Anička.

Anička Slováčková bojující s rakovinou: Chtěla bych stihnout svatbu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
20. 6. 2024 • 11:22

Pište ty hnusné slova, až potom, co budete podruhé bojovat s tou hnusnou nemocí. Já a celá moje rodina Aničce držíme palce, a ať ten fujtajbl porazí podruhé a žije prima život, holka jedna šikovná.

pragver
20. 6. 2024 • 08:45

Viditelná byla už před nemocí a když jí to pomáhá se s nemocí tímto způsobem vyrovnávat, tak proč toho nevyužít !

Jana Nováková
20. 6. 2024 • 08:40

Souhlas s p.Klopalem.
Musí se psát jen samé ,někdy neobjektivní,klady. Už mě pro můj názor na věc vymazali-lehce jsem se dotkla oblečení. Jsem přesvědčená, že ti,co některé názory druhých vymazávají,si myslí totéž co ti vymazaní.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.