Rihanna na stříbrném plátně? Musí mít krásné čelo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Rihanna na stříbrném plátně? Musí mít krásné čelo!

Rihanna vsadila na medovou blond.
Rihanna vsadila na medovou blond. (profimedia.cz, Instagram)

Život celebrit má alespoň podle současných měřítek celkem jasnou strukturu – proslavit se, založit a zabezpečit rodinu a dál ždímat své jméno třeba v podobě autorizovaných životopisných snímků. S myšlenkou, jaké by to bylo mít film o sobě samé, si pohrává i zpěvačka Rihanna (36).

Ta už dokonce ví, která herečka by ji měla ztvárnit. „Chci, aby předstírala, že je přesně jako já,“ zamýšlí se. „Takže musí mít smysl pro styl a... Pěkné čelo! Chci, aby mě lidé viděli v tomto světle,“ uvádí Rihanna. Dokonce už má vytipovanou jednu ideální kandidátku – kanadskou herečku Taylor Russellovou (29), která se proslavila hlavně asi ročním románkem s britským idolem dívčích srdcí Harrym Stylesem (30)! Ten však zkraje letošního roku vzal za své.

Zeman se stěhuje do vily za 25 mega! Týden zavalená žena přežila. A Rihanna odhalila tajemství

Video se připravuje ...

Krátký účes? Nutnost!

Rihanna minulý týden šokovala, když se objevila s hlavou ostříhanou skoro na ježka. Jak ale nyní přiznala, nešlo o výstřelek, ale nutnost, vlasy jí totiž po druhém porodu začaly vypadávat! „Už toho bylo prostě dost,“ vysvětlila máma dvou dětí (2 roky a 10 měsíců), proč si účes razantně zkrátila. „Ale naučilo mě to, abych se přijala. Vzala jsem to jako příležitosti být, co se vlasů týče, trochu kreativnější...“

Rihanna v odvážném kostýmku pařila na karnevalu na Barbadosu

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.